1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Jauniešu aktualitātes

Ciblas novada jaunatnes speciālists: Aldis Tihovskis (mob. 26162066, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ; Ciblas jauniešu centrs "Impulss" e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ; Biedrības "Strauts" e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

Tiek pagarināta pieteikšanās konkursam Diena kā piedzīvojums

Sestdiena, 20 jūlijs 2019 08:06

Narvesen aktīvi iestājas par jauniešu iespējām attīstīties un kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, tāpēc, lai sniegtu iespēju sevi pierādīt pēc iespējas lielākam jauniešu skaitam, jau trešo gadu pēc kārtas tiek rīkots konkurss jauniešiem Diena kā piedzīvojums. Apzinoties skolēnu saspringto mācību gada noslēgumu, ir nolemts pagarināt pieteikšanās termiņu Narvesen rīkotajam konkursam Diena kā piedzīvojums līdz 2016. GADA 12. JŪNIJAM (IESKAITOT), lai ikvienam talantīgam un apņēmīgam jaunietim būtu iespēja pastāstīt par savām spējām! Šogad pieciem jauniešiem no visas Latvijas katram būs iespēja saņemt finansējumu līdz 2000 eiro savu ieceru realizēšanai. Pieteikties konkursam var projekta mājaslapā www.narvesen.lv/piedzivojums
Konkursa ietvaros jauniešiem tiks sniegta iespēja pierādīt sevi dažādās jomās, piemēram, mākslas, mūzikas, zinātnes, sporta, moderno tehnoloģiju u.c. No visiem pieteikumiem žūrija katrā Latvijas reģionā (Rīga, Kurzeme, Zemgale, Vidzeme, Latgale) izvēlēsies piecus labākos pieteikumus, kas sacentīsies balsojumā, lai katra reģiona viens talantīgākais un uzņēmīgākais jaunietis saņemtu līdz 2000 eiro sava talanta attīstībai un ieceru īstenošanai.
Pieteikumus izskatīs un izvērtēs konkursa žūrija, kuras sastāvā ir Narvesen valdes priekšsēdētāja Katrīne Judovica, jauniešu organizācijas Avantis direktore Ilona Bičevska un Radio 5 balss Karmena Stepanova. Viņi izvēlēsies piecus labākos jauniešu pieteikumus katrā Latvijas reģionā, kas laika periodā no 2016. gada 8. jūnija līdz 1. jūlija plkst. 12.00 tiks virzīti interneta balsošanai, kur tālāk labāko pieteikumu katrā reģionā izvelēsies Latvijas iedzīvotāji.
Projektu organizē Narvesen Baltija kopā ar jauniešu organizāciju Avantis.
Papildu informācija:
Juliana Maniševa
Projekta koordinatore
Mob.: +371 29784612

24 Pušmucovas pamatskolas audzēkņi iestājās Jaunsardzē

Sestdiena, 20 jūlijs 2019 08:06

   3. maijā Pušmucovā svinīgā pasākumā Jaunsardzes rindās tika uzņemti 33 jaunieši, tajā skaitā 24 Pušmucovas pamatskolas un 1 Ciblas vidusskolas audzēknis, pārējie – ludzānieši.
Pušmucovā jaunsargu vienība izveidojusies šī mācību gada laikā. Reizi nedēļā uz skolu brauca Jaunsardzes instruktors Ivars Novožilovs. Viņš ir ļoti gandarīts par gada laikā paveikto, jo pušmucovieši aktīvi piedalījušies nodarbībās un gandrīz visi, kas rudenī tās uzsāka, 3. maijā iestājās 304. Ludzas jaunsargu vienībā.
Jaunieši saņēma jaunsarga apliecību. To pasniedza JIC Jaunsardzes departamenta 2. novada nodaļas vadītājs Juris Lelis un 304. Ludzas jaunsargu vienības instruktors Ivars Novožilovs.

Lasīt tālāk...

Jauno mednieku sacensībās uzvar meitenes no Ludzas

Sestdiena, 20 jūlijs 2019 08:06

9. aprīlī notika Ciblas biedrības „Strauts” un  Ciblas novada jauniešu centra "Impulss" sadarbībā ar Ciblas makšķernieku un mednieku kolektīvu „Arbalets” un IK „Lanas 777” rīkotās sacensības jauniešiem „Jaunais mednieks”. Biedrības vadītājs Aldis Tihovskis stāsta par to norisi.
– Sacensībās piedalījās 8 komandas, katrā pa 3 cilvēkiem. Tās Ciblā rīkojām pirmo reizi, bet esam ieguvuši labu pieredzi un pozitīvas emocijas, tāpēc gribētos arī nākamgad sarīkot vēl labākas sacensības.
Esmu ļoti pateicīgs par atbalstu un aktīvu līdzdalību sacensību rīkošanā Raimondam Taukačam (MMB „Arbalets”), kā arī jaunsardzes vienību vadītājiem Ivaram Novožilovam (Cibla un Ludza) un Valērijam Meškovskim (Zilupe).

Lasīt tālāk...

Meža dienās kopts Kurjanovas dabas parks

Sestdiena, 20 jūlijs 2019 08:06

Ciblas biedrība „Strauts” jau vairākus gadus sadarbojas ar Valsts meža dienestu (VMD), rīkojot kopīgas talkas Meža dienas ietvaros. Par pasākumu, kas norisinājās šonedēļ, stāsta biedrības „Strauts” vadītājs Aldis Tihovskis:

Lasīt tālāk...

Aprīļa beigās Latgales reģionā notiks mācības par mentoringu "SOLIS KOPĀ"!

Sestdiena, 20 jūlijs 2019 08:06

Apmācībās aicinām pieteikties jaunatnes darbiniekus, Eiropas Brīvprātīgā darba projektos iesaistītos, projekta "Proti un dari" dalībniekus un jaunatnes organizāciju pārstāvjus, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem.
Šajās mācībās tiks sniegta teorētiska un praktiska informācija par mentoringu, attīstītas mentoram nepieciešamas kompetences, sniegts atbalsts jauniešu mērķu uzstādīšanā un motivēšanā tos izpildīt, arī veidots mentoru savstarpējais sadarbības tīklu nākotnes darbībai un citas aktivitātes!
Apmācības notiks: 2016. gada 27.-29.aprīlī, atpūtas kompleksā "Ezerkrasti" (Rēzeknes nov., Čornajas pag., Dukstigalā).
Pieteikties apmācībām var, aizpildot elektronisku pieteikuma anketu: http://ej.uz/ltgsl
Pieteikšanās termiņš 19. aprīlis.
Informē Latvijas Lauku forums
Sandra Palma, Ludzas rajona partnerība

Afiša

Kapusvētki 2019. gadā

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo