1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Simboli

Pirmdiena, 28 marts 2011 14:21

PDF Drukāt E-pasts

Ciblas novada simboli

Ciblas novada ģerbonis

Zilā laukā sudraba augšupvērsts pakavs, virs tā zelta purenes zieds.

Ciblas_novada_gerb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ciblas novada karogs

Ciblas novada karogs ir taisnstūra audums ar platuma un augstuma proporcijas attiecību 2:1. Karogs ir vienpusējs. Karogam ir taisnstūra forma ar divām vienāda platuma horizontālām joslām zelta un sudraba krāsā. Karoga vidū – novada ģerbonis. Karoga standarta izmērs – 1,0 x 2,0 m.

ciblasnovada_karogs

 

Ciblas novada logo

Latgale - zilo ezeru zeme, un Ciblas novads ir  ezeriem bagāts. Ciblas novada Logo pamatā ir simbolisks  ezera apveids  ar atspīdumu, kuram apkārt ir zaļš loks, kas beidzas ar Purva Purenes ziedu. Purva Purene ir attēlota arī Ciblas novada ģerbonī, un tās zieda piecas ziedlapas  simbolizē piecus Ciblas novada pagastus. Zaļā josla apkārt ezeram simbolizē zaļo zemi.

 

Ciblas novada himna
 Valda Nagļa mūzika un vārdi
Tur, kur saule ataust agrāk nekā Rīgā,
Laimes pakavs karogā, kur plīv.
Laika upes tecējumā nemainīgā,
Ciblas novads plešas mūžam dzīvs.
 
Skaņa skaņai pieskaras un izskan stīga,
Tā, kas dziesmu kalnā gaismu ceļ.
Darbs ar deju mijas taktī nerimtīgā,
Kora balsis klusumu, kur šķeļ.
 
Klusi izskan dziesma pateicīga
Pāri Dievnamiem, kad saule lec.
Tur, kur ticība ir nemirstīga,
Tur, kur cienīts vārds, kas visiem svēts.
 
Tur, kur liepas elpo vakarvējā,
Avotūdens ezerā līst palss,
Jāņu uguns līgo augšā lejā,
Droši atskan Māras zemes balss.
 
1.p.- 2x

Afiša

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo