1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ciblas novada teritorijas plānojuma un attīstības programmas izstrāde

Ceturtdiena, 24 marts 2011 13:16

PDF Drukāt E-pasts
esfvraa_logo
eu

Ciblas novada teritorijas plānojuma un attīstības programmas izstrāde.

 2011.gada 3.janvārī uzsākām darbu pie Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projekta  nr. IDP/1.5.3.2.0/10/APIA/VRAA/055 ”Ciblas novada teritorijas plānojuma un attīstības programmas izstrāde”.  Ar 2011.gada 7.marta rīkojumu Nr.15 tika apstiprināta vadības grupa un darba grupa, kurās darbosies novada vadība , speciālisti un deputāti. Noteikta atbildīgā persona par sabiedrības līdzdalību attīstības programmas izstrādes procesā un tematisko darba grupu organizēšanā.


Izstrādāta anketa iedzīvotāju viedokļu uzzināšanai un apkopošanai. Anketēšana uzsākta 2011.gada 14.martā un ilgs līdz 1.aprīlim. Apkopotie rezultāti tiks publicēti novada avīzē un pagasta mājas lapā. Anketa pieejama pašvaldības mājas lapā un pie pagastu pārvaldniekiem, to var aizpildīt jebkurš interesents  un iesniegt pagasta pārvaldē vai pa e-pastu. Kopā ar vadību, teritorijas plānotāja piedalās sanāksmēs ar iedzīvotājiem, kuras tiek organizētas pa pagastiem.

                 

Afiša

24.08.2019 12.00 Bērtuļa diena Līdumniekos.

31.08.2019 12.00 Rikšotāju zirgu sacensības. (Pušmucovā)

Kapusvētki 2019. gadā

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo