BIEDRĪBAS

Nevalstiskās organizācijas.

Ciblas novada pašvaldības teritorijā ir reģistrētās nevalstiskās organizācijas:

• Biedrība "MADARA" - Blontu pagastā, vadītāja GUNTA STOLERE;
  • Biedrība "CIBLAS DZIRKSTELĪTE" - Ciblas pagastā, vadītāja VALENTĪNA RIVČA.
  • Biedrība "MUIŽEŅA" - Zvirgzdenes pagasts, vadītāja MARINA BARKĀNE

Biedrība "MADARA" realizējusi ELFLA finansētu projektu Lauku attīstības programmas pasākuma "Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā" ietvaros "Senču tradīcijas- mūsu pagātne, tagadne un nākotne" 7000 LVL apmērā, kura rezultātā tika iegādāti mūzikas instrumenti un tautas tērpi Blontu folkloras kopai un projektu "Paaudžu krustcelēs" arī 7000 LVL apmērā, kura rezultātā tika izremontētas biedrības "MADARA" telpas, ko tā nomā Blontu PII telpās.

Savukārt biedrība "CIBLAS DZIRKSTELĪTE" šīs pašas programmas ietvaros realizējusi projektu "Ciblas novada jauniešu centra labiekārtošana" 7000 LVL apmērā, kura rezultātā ir iegādātas mēbeles, biljarda galds, trenažieri, datori, mūzikas centrs un cita sadzīves tehnika un projektu "Tautas tradīciju saglabāšana Ciblas pagastā", kura rezultātā tika iegādāti tautas tērpi un mūzikas instrumenti folkloras kopai "ILŽA".

Visiem projektiem līdzfinansējumu 700 LVL apmērā ir piešķīrusi Ciblas novada pašvaldība, bet 6300 LVL ir ELFLA finansējums.

Biedrība "MADARA" pašreiz realizē projektu šis pašas programmas ietvaros "Biedrības "MADARA" telpu aprīkojuma un inventāra iegāde", kura plānotās attiecināmas izmaksas ir 6541.00 LVL. Projekta ietvaros tiks iegādātas mēbeles, datori, trenažieri un sadzīves tehnika biedrības telpu aprīkošanai.

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).