1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Atbalsta pasākumi daudzbērnu ģimenēm.

Trešdiena, 21 maijs 2014 08:17

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 28 maijs 2018 09:44

PDF Drukāt E-pasts
Ciblas novada pašvaldības atbalsts daudzbērnu ģimenēm
Visiem daudzbērnu ģimeņu bērniem tiek piešķirts pabalsts ēdināšanas apmaksai pilnā apmērā, ja bērni mācās novada izglītības iestādēs un apmeklē novada pirmsskolas izglītības iestādes, un ģimenes savu dzīvesvietu deklarējušas Ciblas novada administratīvajā teritorijā.

Veiksmīga sadarbība ar Sarkano Krustu un sadarbības partneriem Vācijā, kas palīdz daudzbērnu ģimenēm sarūpēt pārtikas pakas, apģērbu un apavus.

Veselības jomā Ciblas novadā tiek apmaksāti medikamenti un diagnostikas izmeklējumi trūcīgām ģimenēm.

Pašvaldības institūcija, kuras uzmanības lokā ir daudzbērnu ģimenes un ar tām saistītie jautājumi, ar kuru sazināties, lai precizētu iesniegto informāciju: Sociālais dienests: vadītāja Inta Senkāne, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , tālr.65700870.


Daudzbērnu ģimenēm pieejama 3 + Ģimenes karte

Latvijas Goda ģimenes apliecība “3+ Ģimenes karte” ir valsts veidota atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm, kas reizē kalpo arī kā apliecinošs dokuments tam, ka ģimenē aug trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem, kā arī pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību. Šīs kartes īpašniekiem ir iespēja saņemt atlaides, izmantojot pakalpojumus, kurus piedāvā valsts un privātie uzņēmumi Latvijā. Plašāka informācija – http://www.godagimene.lv

„Latvenergo” turpina sniegt atbalstu norēķiniem par elektroenerģiju

2018. gadā valsts turpina nodrošināt atbalstu aizsargātajiem lietotājiem par patērēto elektroenerģiju, sadales sistēmas pakalpojumiem un OIK komponenti. Pirmo reizi atbalsts tiek attiecināts uz visām rēķina komponentēm. Tiem lietotājiem, kuri jau iepriekš ir pieteikušies atbalstam un kuru statusā nav notikušas izmaiņas, tas tiks nodrošināts arī turpmāk. Vairāk informācijas klienti var iegūt, zvanot uz bezmaksas klientu servisa tālruni 80 200 400, kā arī apmeklējot pašapkalpošanās portālu elektrum.lv/atbalsts

Afiša

Tiks ieskandināts "Ilžas" jaunais mūzikas albums

6. aprīlī plkst.15.00 Ciblas Tautas namā tiks ieskandināts Ciblas folkloras kopas „Ilža” jaunais mūzikas albums „Ludzas igauņu dziesmas”, kurā iekļautas 18 dziesmas.

Ludzas igauņu dziesmas ir unikāla un maz zināma Latgales bagātīgās folkloras daļa. Folkloras kopa „Ilža” ir izveidojusi dziesmu programmu, piešķirot jaunu skanējumu Ludzas igauņu muzikālajam mantojumam.

Plašāka informācija par albuma tapšanu -

http://www.ciblasnovads.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=2143:ilzzaigaunufolklora&catid=107:citi&Itemid=403

06.04.2019 13.00 "Satiec savu meistaru". (Ciblas TN)

06.04.2019 15.00 Folkloras kopas "ILŽA" mūzikas albūma ieskandināšana. (Ciblas TN)

01.07.2019 Ciblas vidusskola apkopo stāstus.(Ciblas vidusskola)

30.03.2019 19.00 "Ciblas novada uzņēmējs 2018" (Blontu TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo