Ciblas pirmsskolas izglītības iestāde

Darba laiks:  Darba dienās 8:00 - 17:00

Sestdiena un svētdiena brīvdiena

Diennakts grupa:  Pirmdienā  -  piektdienā  8:00 – 17:00

Ciblas pirmsskolas izglītības iestāde dibināta 1978. gadā.

Iestāde sekmīgi tiek realizēta Pirmsskolas izglītības programma, kods 01 01 1111

Iestādes tradīcijas:

• Zinību diena
  • Izstāde  ,,Dārzeņu pārvērtības rudenī”
  • Miķeli / Ražas svētki
  • Mārtiņi
  • Latvijas dzimšanas diena
  • Ziemassvētki
  • Meteni
  • Sirsniņdiena
  • Lieldienas
  • Ekskursijas
  • Mātes diena
  • Izlaidums
  • Tematisko izstāžu rīkošana sadarbībā ar bērnu vecākiem
  • Piedalīšanās pagasta svētku pasākumos/koncertos

Ciblas PII 2017./2018. mācību gadā apmeklē 34 bērni. Ir divas grupiņas, vecākajā (no 5 gadiem) – 18 bērni. Darbojas diennakts grupiņa, kur mazuļiem ir iespēja uzturēties no pirmdienas rīta līdz piektdienas vakaram.

Izglītības iestādē strādā 4 pedagogi un 2 audzinātāju palīgi, kā arī muzikālā pedagoģe. Bērnudārzā ir muzikālais ansamblis, bērni labprāt piedalās novada mēroga pasākumos. Ar bērniem strādā arī logopēds un psihologs.

Ar pašvaldības finansējumu ir nodrošināts labs PII materiāli tehniskais līmenis. Vecākiem faktiski nekas nav jāiegādājas, lai bērns varētu apmeklēt dārziņu, piedalīties nodarbībās un gatavoties mācībām skolā. Gan no valsts budžeta, gan no pašvaldības budžeta tiek iegādāti mācību līdzekļi, uzskates materiāli, ir nodrošināta bezmaksas ēdināšana visiem PII audzēkņiem, tajā skaitā arī 4 bērniem no citām pašvaldībām.

Projekti:

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).