Ciblas pirmsskolas izglītības iestāde

Piektdiena, 29 janvāris 2010 09:41

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 06 decembris 2018 13:06

Ciblas pirmsskolas izglītības iestāde

Iestādes vadītāja: - Anita Grahoļska.

No 1991. līdz 2018. g. iestādi vadīja Valentīna Rivča (mirusi 16.02.18).

Iestādes adrese:  Cibla, Ciblas pagasts, Ciblas novads

Tālrunis:  65729214

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Darba laiks:  Darba dienās 8:00 - 17:00

Sestdiena un svētdiena brīvdiena

Diennakts grupa:  Pirmdienā  -  piektdienā  8:00 – 17:00

Ciblas pirmsskolas izglītības iestāde dibināta 1978. gadā.

Iestāde sekmīgi tiek realizēta Pirmsskolas izglītības programma, kods 01 01 1111

Iestādes tradīcijas:

• Zinību diena
  • Izstāde  ,,Dārzeņu pārvērtības rudenī”
  • Miķeli / Ražas svētki
  • Mārtiņi
  • Latvijas dzimšanas diena
  • Ziemassvētki
  • Meteni
  • Sirsniņdiena
  • Lieldienas
  • Ekskursijas
  • Mātes diena
  • Izlaidums
  • Tematisko izstāžu rīkošana sadarbībā ar bērnu vecākiem
  • Piedalīšanās pagasta svētku pasākumos/koncertos

Ciblas PII 2017./2018. mācību gadā apmeklē 34 bērni. Ir divas grupiņas, vecākajā (no 5 gadiem) – 18 bērni. Darbojas diennakts grupiņa, kur mazuļiem ir iespēja uzturēties no pirmdienas rīta līdz piektdienas vakaram.

Izglītības iestādē strādā 4 pedagogi un 2 audzinātāju palīgi, kā arī muzikālā pedagoģe. Bērnudārzā ir muzikālais ansamblis, bērni labprāt piedalās novada mēroga pasākumos. Ar bērniem strādā arī logopēds un psihologs.

Ar pašvaldības finansējumu ir nodrošināts labs PII materiāli tehniskais līmenis. Vecākiem faktiski nekas nav jāiegādājas, lai bērns varētu apmeklēt dārziņu, piedalīties nodarbībās un gatavoties mācībām skolā. Gan no valsts budžeta, gan no pašvaldības budžeta tiek iegādāti mācību līdzekļi, uzskates materiāli, ir nodrošināta bezmaksas ēdināšana visiem PII audzēkņiem, tajā skaitā arī 4 bērniem no citām pašvaldībām.

Projekti:

Tiks ieskandināts "Ilžas" jaunais mūzikas albums

6. aprīlī plkst.15.00 Ciblas Tautas namā tiks ieskandināts Ciblas folkloras kopas „Ilža” jaunais mūzikas albums „Ludzas igauņu dziesmas”, kurā iekļautas 18 dziesmas.

Ludzas igauņu dziesmas ir unikāla un maz zināma Latgales bagātīgās folkloras daļa. Folkloras kopa „Ilža” ir izveidojusi dziesmu programmu, piešķirot jaunu skanējumu Ludzas igauņu muzikālajam mantojumam.

Plašāka informācija par albuma tapšanu -

06.04.2019 13.00 "Satiec savu meistaru". (Ciblas TN)

06.04.2019 15.00 Folkloras kopas "ILŽA" mūzikas albūma ieskandināšana. (Ciblas TN)

01.07.2019 Ciblas vidusskola apkopo stāstus.(Ciblas vidusskola)