Blontu pirmskolas izglītības iestāde

Piektdiena, 29 janvāris 2010 09:12

Blontu pirmskolas izglītības iestāde

Iestādes vadītāja: Gunta Stolere

Iestādes adrese: Blontu ciems, Blontu pagasts, Ciblas novads.

Tālrunis: 65700895

Darba laiks: Darba dienās 7:30 - 17:00,

Sestdiena un svētdiena brīvdiena

Diennakts grupa: Pirmdienā, piektdienā 7:30 - 17:00

Blontu pirmsskolas izglītības iestāde kā atsevišķa izglītības iestāde tika dibināta 2009. gada 1. septembrī, reorganizējot Blontu sākumskolu ar pirmsskolas grupu.

Iestādē sekmīgi tiek realizēta Pirmsskolas izglītības programma, kods 01 01 1111

Iestādes  tradīcijas:

• Zinību diena
  • Tēva diena
  • Rudens ziedu izstāde
  • Miķeli/ ražas svētki
  • Mārtiņi
  • Latvijas dzimšanas diena
  • Ziemassvētki
  • Meteni
  • Dzejoļu konkurss “Mazais zvirbulēns”
  • Leļļu teātris
  • Lieldienas
  • Mātes diena
  • Izlaidums

Blontu PII 2017./2018. mācību gadā apmeklē 43 bērni, no tiem 9 tiek gatavoti mācībām skolā. Bērnudārzā ir diennakts grupiņa, kuru apmeklē 8 bērni. Audzēkņu lielākā daļa ir Ciblas novada iedzīvotāji, bet 13 bērni šurp dodas no citiem novadiem.

PII strādā 5 pedagogi un 3 pedagogu palīgi. Divas reizes nedēļā ar bērniem strādā logopēds, vienu reizi mēnesī – psihologs.

Ir izveidojies labs un stabils pedagogu kolektīvs. Veiksmīga ir sadarbība ar audzēkņu vecākiem.

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).