1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ciblas vidusskolas skolēniem patika Daugavpils teātra izrāde

Pirmdiena, 17 decembris 2018 11:36

PDF Drukāt E-pasts

Šī gada 29. novembrī, izmantojot projekta „Latvijas skolas soma” iespējas, Ciblas vidusskolas 6. - 8. klašu skolēniem bija iespēja apmeklēt Daugavpils teātra modernās dejas izrādi „Čipolino”.

Šajā izrādē visiem zināmais Dž. Rodari stāsts par sīpoliņa Čipolino piedzīvojumiem un cīņu ar ļaundariem izstāstīts modernās dejas valodā. Tas skolēnos izraisīja lielu interesi. Daudzi skolēni profesionālu teātri apmeklēja pirmo reizi.

Skolēnus saistīja izrādes dalībnieku tērpi, izmantotie palīglīdzekļi, piemēram, skeitbords, neparastās, reizēm akrobātiskās kustības, kas, mūsuprāt, ļoti veiksmīgi atklāja izrādes galveno domu: labais noteikti uzvarēs. Daudzi atzina, ka dejas valoda ir visiem saprotama, ka var vērot interesantas kustības, kuras vēlāk izmēģināt. Skolēnus ieinteresēja arī izrādē izmantotā dažādu žanru mūzika.

Pēc izrādes noskatīšanās daudzi skolēni atzina, ka labprāt vēlētos vēl apmeklēt līdzīgas izrādes.

Sanda (8. kl.): „Man ļoti patika brauciens uz Daugavpils teātra modernās dejas izrādi „Čipolino”, jo izrāde bija ļoti mūsdienīga, mūsu vecumam atbilstoša. Ļoti emocionāla, ja izprot jēgu. Varēja sajust, kas notiek, to, cik ļoti svarīgi ir mums tuvie cilvēki un ko mēs esam gatavi darīt viņu dēļ.”

Einārs (6. kl.): „Man patika dejas, kuras tur dejoja, un visi gaismas efekti.”

Valērija (6. kl.): „Es nekad tādu izrādi nebiju redzējusi. Tas bija vislabākais teātris, ko mēs esam redzējuši.”

Sarmīte Streļča, 8. kl. audzinātāja

Afiša

Kapusvētki 2019. gadā

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo