1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Mazie ciblānieši saviļņoti pēc teātra apmeklējuma

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 25 oktobris 2018 09:58

PDF Drukāt E-pasts

Izmantojot iniciatīvas „Latvijas skolas soma” iespējas, 19. oktobrī Ciblas vidusskolas 1. - 5. kl. audzēkņi noskatījās Liepājas teātra viesizrādi „Dželsomīno Melu zemē” Latgales vēstniecībā „Gors”. Šajā izrādē režisors Ģirts Šolis kopā ar aktieriem stāsta itāļu rakstnieka Džanni Rodari radītā puisēna Dželsomīno piedzīvojumus, atklāj teātra radīšanas un pārtapšanas noteikumus, kā arī fantāzijas neierobežotās iespējas.

Kā iespēju apmeklēt izrādi vērtē bērni un kādi ir viņu iespaidi? Lūk, kādas ir otrklasnieces Elīnas domas:

– Ar kādām sajūtām tu devies uz izrādi „Dželsomīno Melu zemē”?

 

– Uz izrādi es braucu ar saviļņojumu, jo tas bija kopīgs pasākums visai klasei.

– Vai vari aprakstīt izrādes sižetu un savas emocijas?

– Man ļoti patika izrāde, jo tā sākās ar gaismas izslēgšanu un pēkšņu tās ieslēgšanu. Šis efekts radīja nelielu baiļu sajūtu. Patika, kā aktieri izvēlējās savas lomas, tērpus. Tālāk sekoja sirēna, kura, izrādījās, bija Dželsomīno balss. Izrāde bija pamācoša, jo beigās Dželsomīno iemācīja Melu zemes iemītniekus nemelot. Izrādes laikā es izjutu dažādas emocijas – bailes, prieku, šoku, nepatiku pret melošanu, drosmi un jautrību.

Pedagoģe Silvija Donska

Afiša

26.11.2018 14.00 Lekcija "Depresija" (Ciblas vidusskola)

09.11.2018 11.00 Izstāde "SKAISTA MANA TĒVA SĒTA" (Pušmucovas TN)

28.11.2018 15.30 Brīvs no atkarībām (Pušmucovas pamatskolā)

16.11.2018 19.00 Latvijai atmirdzēt zeltsaules staros! (Pušmucovas TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo