1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Svētku dienas Blontu PII

Ceturtdiena, 25 oktobris 2018 09:51

PDF Drukāt E-pasts

Blontu pirmsskolas izglītības iestādē (PII) 19. oktobrī notika tradicionālie Ražas svētki. PII vadītāja Gunta Stolere stāsta, ka tā bija viena no pēdējām oktobra siltajām un saulainajām dienām. Bērni un viņu vecāki vienojās kopīgā pasākumā ar dziesmām, rotaļdejām un mīklu minēšanu par dārzeņiem. Ļoti garšīgi bija daudzveidīgie no dārzeņiem gatavotie ēdieni, ar ko cienāja vecāki.

Foto: Ražas svētku laikā Kondrātu ģimene uz ugunskura vārīja gardu dārzeņu zupu, katram bija iespēja to nobaudīt.

Arī Blontu PII gatavojas Latvijas jubilejai. Svētku sarīkojums notiks 16. novembrī plkst. 10.00. Pirms tā tiks veidota fotogrāfiju izstāde „Apceļo Latviju” – tā būs kā apsveikums dzimtenei. Bērni aicināti nest uz dārziņu fotogrāfijas no ceļojumiem pa Latviju, un uz Latvijas kartes tiks atzīmētas vietas, kas apceļotas.

Afiša

02.02.2019 Zemledus makšķernieku sacensības "BĻITKA 2019" (Kurjanovas ezers)

19.01.2019 14.00 Atpūtas vakars senioriem (Ciblas TN)

20.01.2019 10.00 TELPU FUTBOLA TURNĪRS (Felicianovas SK)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo