Olimpiskajā dienā sporto sākumskolas klašu audzēkņi

Piektdiena, 28 septembris 2018 07:40

21. septembrī visā Latvijā notika „Olimpiskā diena 2018”. Tradicionāli arī šo mācību gadu mūs novada vispārizglītojošās skolas iesāka ar kopīgu sportošanu Ciblas novada sporta kompleksā Felicianovā. Olimpisko dienu organizēja Raivis Kozlovskis, pašvaldības sporta organizators, un Ilga Stepanova, Ciblas vidusskolas sporta pedagoģe.

Par to, kā viss notika, informē Raivis Kozlovskis: – Šogad Olimpiskās diena tēma bija teniss. Tāpēc visas stafetes bija saistītas ar tenisa elementiem. Olimpiskajā dienā piedalījās 1.-4. klašu audzēkņi no Ciblas vidusskolas un Pušmucovas pamatskolas.

Tika izveidotas 5 komandas. Trīs labākās ieguva piemiņas kausus, bet visi dalībnieki nopelnīja Latvijas Olimpiskās komitejas sertifikātus, kas apliecina, ka cilvēks ir piedalījies Olimpiskajā dienā. Zaudētāju nav, jo visi šajā pasākumā ieguva pozitīvas emocijas. Paldies visiem, kas piedalījās Olimpiskajā dienā! Tiksimies nākošgad.

28.12.2018 11.00 Ziemassvētku eglīte Blontu pagasta pirmskolas bērniem

21.12.2018 15.00 Ziemassvētku eglīte Pušmucovas pagasta pirmskolas bērniem

25.12.2018 21.00 Ziemassvētku balle (Pušmucovas TN)

30.12.2018 20.00 Gada noslēguma balle (Blontu TN)

27.12.2016 11.00 florbola turnīrs (SK Felicianovā)

Tradicionāli decembra nogalē tiek rīkots Ciblas novada atklātais florbola turnīrs. Šogad tas ar nosaukumu „Jaungada kauss 2018” notiks 27. decembrī pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā.

Aicinātas pieteikties komandas, kurās ir līdz 7 spēlētājiem. Starp tiem var būt 2 otrās līgas sportisti.

Pielikumā – turnīra Nolikums ar Pieteikuma anketu, kuru jāaizpilda un jāsūta uz e-pastu: aldons777@inbox.lv