1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Oktobrī skolēni iepazīs dažādas profesijas

Ceturtdiena, 27 septembris 2018 12:32

PDF Drukāt E-pasts

Arī šajā mācību gadā Ciblas novada skolās organizēti karjeras attīstības atbalsta pasākumi, kuri notiek ES fondu darbības programmas projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

Pedagoģe karjeras konsultante (PKK) Elvīra Rimicāne informē, ka Visā Latvijā no 8. līdz 12. oktobrim – karjeras nedēļa. Tad notiks daudzi karjeras attīstības atbalsta pasākumi.

Mūsu skolēni iesaistīsies trīs publiskos pasākumos kopā ar Ludzas novada skolu audzēkņiem:

9. oktobrī Ludzas 2. vidusskolā 10. - 12. klašu skolēniem būs organizēta „Iedvesmas stunda” (atbildīgā PKK Iveta Labāne).

10. oktobrī Ludzas novada BJC 7. - 9. kl. skolēniem – konkurss „Sāksim ar sevi!” (atbildīgā PKK Elvīra Rimicāne). Šajā konkursā skolu komandas (5 dalībnieki katrā) sacentīsies profesiju zināšanu jomā un radošumā, apspēlējot kādu profesiju un komandas vizuālo tēlu. Paredzams, ka konkursā piedalīsies 7 skolēnu komandas no 5 skolām.
11. oktobrī Ludzas mākslas skolā un Ludzas pilsētas ģimnāzijā 1. - 6. kl. skolēniem būs organizētas radošās darbnīcas "Interešu krustcelēs" (atbildīgā PKK Rita Buceniece).

Bez tam organizēts individuālais karjeras atbalsta pasākums Pušmucovas pamatskolas 2. - 5. klašu skolēniem: 29. oktobrī viņi iepazīs profesijas viesnīcā „Ludza”. Pateicamies Marinai Gorbunovai par gādīgu atbalstu!

Afiša

2. novembrī - Visu dvēseļu diena Zvirgzdenes pag. kapsētās

Zvirgzdenes TN vadītāja Valentīna Ruciņa:

– Vairāk kā divdesmit gadus Zvirgzdenes Tautas nams organizēja svecīšu vakarus Zvirgzdenes pagasta kapsētās. Sākumā cilvēki centās apmeklēt šo pasākumu, bet pēdējos gados aktivitāte apsīka. Tāpēc pašdarbības kolektīvu dalībnieki, kuri brauca uz kapsētām ar svecīšu vakariem sagatavotu programmu, nolēma, ka tradīcija jāmaina. 2. novembris – Visu dvēseļu diena, kad visos katoļu dievnamos ticīgie lūdzas par aizgājēju dvēselēm.

Laipni aicinām visus, kuru piederīgie atdusas Zvirgzdenes pagasta kapsētās, 2. novembrī iedegt svecītes pie savu mīļo kapu kopiņām, klusībā noskaitīt lūgšanu, tā apliecinot mīlestību uz aizgājējiem.

Svecīšu vakari Ciblas un Līdumnieku pag. kapsētās

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo