1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Pašvaldība atbalstīs divas jaunas biznesa idejas

Trešdiena, 27 jūnijs 2018 11:24

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 27 jūnijs 2018 12:06

PDF Drukāt E-pasts

Ciblas novada pašvaldība arī šogad rīko Jauno uzņēmēju biznesa ideju konkursu, piešķirot projektiem līdzfinansējums. Līdz noteiktajam termiņam tika iesniegti divi biznesa projekti.

Tie tika izvērtēti 19. jūnijā. Komisijā darbojās: deputāts Ēriks Astičs (komisijas priekšsēdētājs) un pašvaldības speciālisti: Mārīte Romanovska, Ināra Soprāne, Inta Vonoga un Inta Piraga.

Bija iesniegti 2 pietiekumi: Aldis Tihovskis – lāzera gravēšanas iekārtas iegāde suvenīru izgatavošanai, projekta kopsumma 3025 eiro; Aldis Beļavskis – pārvietojamās pirts iegāde un iznomāšana, projekta kopsumma 3000 eiro.Abi pretendenti prezentēja ideju, un komisija vienbalsīgi lēma abiem piešķirt finansējumu – 1500 eiro katram. Kopējā projektu līdzfinansēšanas summa – 3000 eiro.

Aldis Tihovskis kā IK „Lanas 777” īpašnieks iecerējis iegādāties CO2 lāzera gravēšanas ierīci, ar kuru var gravēt uz dažādām nelielām virsmām. Ar šo iekārtu plānots attīstīt uzņēmuma IK „Lanas 777” pakalpojumus, ražojot suvenīrus, tajā skaitā – pēc pasūtījuma. Produkcija tiks realizēta tirdzniecības vietās Ciblas novadā un Ludzā. Prece tiks reklamēta sociālajos tīklos.

Aldis Beļavskis ir iecerējis iegādāties pārvietojamo pirti, kuras piekabe ir velkama. Pirts izmēri: garums – 2,5 m, diametrs – 2 m. Tā aprīkota ar pirtskrāsni (kurināma no ārpuses) un akmens krāvumu. Pirts sasilst stundas laikā, malkas patēriņš ir mazs. Telpa paredzēta 6 cilvēkiem. Šo pārvietojamo pirti paredzēts piegādāt klientam uz viņa norādīto adresi Ciblas un kaimiņu novados jebkurā gadalaikā. Pēc projekta iesniedzēja domām, šis pakalpojums varētu būt interesants tūristiem, kas pēdējo gadu laikā ir iecienījuši atpūtu laukos, kā arī novada iedzīvotājiem – kā laba izklaides iespēja. Šāds piedāvājums mūsu pusē nav redzēts. A. Beļavskis izpētījis līdzīgu piedāvājumu pierīgā, tur identiska pārvietojamas pirts pakalpojuma cenu amplitūda ir no 40 līdz 100 eiro diennaktī (atkarībā no sezonas un nedēļas dienas). Plānots šo pakalpojumu reklamēt sociālajos tīklos, medijos un uz stendiem. Pārvietojamo pirti biznesa projekta iesniedzējs plāno iegādāties šovasar.

Afiša

28.12.2018 11.00 Ziemassvētku eglīte Blontu pagasta pirmskolas bērniem

21.12.2018 15.00 Ziemassvētku eglīte Pušmucovas pagasta pirmskolas bērniem

25.12.2018 21.00 Ziemassvētku balle (Pušmucovas TN)

30.12.2018 20.00 Gada noslēguma balle (Blontu TN)

27.12.2016 11.00 florbola turnīrs (SK Felicianovā)

Tradicionāli decembra nogalē tiek rīkots Ciblas novada atklātais florbola turnīrs. Šogad tas ar nosaukumu „Jaungada kauss 2018” notiks 27. decembrī pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā.

Aicinātas pieteikties komandas, kurās ir līdz 7 spēlētājiem. Starp tiem var būt 2 otrās līgas sportisti.

Pielikumā – turnīra Nolikums ar Pieteikuma anketu, kuru jāaizpilda un jāsūta uz e-pastu: aldons777@inbox.lv

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo