Meklējam sakoptāko novada sētu!

Piektdiena, 15 jūnijs 2018 08:12

Arī šogad ar mērķi motivēt novada iedzīvotājus sakopt savu darba un dzīves vietu, kā arī popularizēt laukus kā dzīves vietu labi sakārtotā vidē tiek rīkots konkurss „Ciblas novada Sakoptākā sēta 2018”.

Ir noteiktas šādas nominācijas:

• Sakoptākā individuālā māja ciema teritorijā;
  • Sakoptākā lauku sēta;
  • Sakoptākais saimniecība / uzņēmums.

Pieteikšanās konkursam – līdz 10. jūlijam pašvaldībā (Domes nams, Blonti) vai pagastu pārvaldēs.

Konkursā aicināts piedalīties ikviens Ciblas novada māju īpašnieks, nomnieks vai apsaimniekotājs, kā arī uzņēmumu iestādes (IK, SIA, zemnieku saimniecības u.c.), izņemot pašvaldības struktūrvienības un iestādes. Tāpat konkursā nevar piedalīties pagājušā gada uzvarētāji.Pieteikt konkursa dalībniekus var arī jebkurš līdzcilvēks, kas ir pamanījis kādai nominācijai cienīgu pretendentu, saskaņojot to ar īpašnieku.

Objektu vērtēšana dabā notiks no 11. līdz 18. jūlijam.

Ciblas novada svētku noslēguma pasākumā – 2018. gada 21. jūlijā tiks apbalvoti konkursa uzvarētāji: visiem pirmo trīs vietu ieguvējiem tiks pasniegtas pašvaldības balvas.

Konkursa finansēšanas kopējais fonds – līdz 500 eiro.

27.09.2018 18.00 Saruna ar Anželiku Jurševicu

29.09.2018 XV Tautas muzikantu saiets (Pušmucovas TN)

TOPOŠO VECĀKU SKOLA (Pušmucovas TN)

VINGROŠANAS NODARBĪBAS GRŪTNIECĒM (Pušmucovas TN)