1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Pušmucovas skolēni piedalījās deju festivālā

Trešdiena, 30 maijs 2018 12:57

PDF Drukāt E-pasts

26. maijā Daugavpilī notika Bērnu tautas deju festivāls „Latvju bērni danci veda”.

200 Latvijas skolu deju kolektīvi no Vidzemes, Zemgales, Rīgas un Latgales ieskandināja Daugavpili ar mūziku, ritmiskiem deju soļiem un priecīgām bērnu balsīm.

Arī Pušmucovas pamatskolas deju kolektīvs "Mazā Māra", ko vada Inese Mikaskina, piedalījās lielajā deju festivālā. Uz Daugavpili ar lielo pašvaldības autobusu devās divas grupas: 1. – 4. klašu un 5. – 9. kl. dejotāji. Iespaidi gūti Sadancī Daugavpils ielās un laukumos, krāšņajā svētku gājienā no Vienības laukuma un Lielkoncertā Daugavpils Ledus hallē (attēlā). Noguruši, bet saviļņoti mazie dejotāji Ciblas novadā atgriezās vēlu vakarā.

 

2. jūnijā Jelgavā notiks festivāla “Latvju bērni danci veda” otrais pasākums, kurā piedalīsies kolektīvi pamatā no Zemgales un Kurzemes. No nelieliem koncertiem 1990. gadā Rīgā ar 22 kolektīvu piedalīšanos festivāls izaudzis par vērienīgu pasākumu, kurš katru gadu notiek kādā no Latvijas pilsētām, un tajos piedalās vairāki tūkstoši bērnu.

Afiša

29.05.2019 09.00 Izrāde "ELPOJIET DZIĻĀK" (Ciblas vidusskolā)

Kapusvētki 2019. gadā

01.06.2019 14.00 Ciblas vidusskolai 70

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo