1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Pašvaldība arī šogad atbalstīs jaunas biznesa idejas

Pirmdiena, 14 maijs 2018 08:31

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 22 maijs 2018 07:58

PDF Drukāt E-pasts

Ciblas novada pašvaldība arī 2018. gadā rīko Jauno uzņēmēju biznesa ideju konkursu, kurā iesniegtajiem projektiem tiks piešķirts pašvaldības līdzfinansējums.

Jauno uzņēmēju biznesa ideju konkursa ietvaros Ciblas novada pašvaldības līdzfinansējums var tikt piešķirts Ciblas novadā reģistrēto mazo un vidējo komercsabiedrību (turpmāk - MVK) projektiem uzņēmējdarbības attīstībai un fizisko personu projektiem uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Kopējā projektu līdzfinansēšanas summa ir 3000 eiro, tie nāks no pašvaldības Attīstības nodaļas budžeta līdzekļiem. Atbalsts būs pieejams projektiem, kas Ciblas novadā tiks realizēti 2018. gada laikā.

Līdzfinansējumu nepiešķirs projektiem, kas saistīti ar starpnieciskiem darījumiem, nekustamā īpašuma iegādi un pārdošanu.

Uz līdzfinansējumu varēs pretendēt uzņēmumi, kuri atbilst MVK kategorijas nosacījumiem un kuru juridiskā adrese ir reģistrēta Ciblas novadā vai fiziska persona, kas ir gatava reģistrēt saimniecisko darbību un attīstīt uzņēmējdarbību Ciblas novadā. Ir 3 ierobežojumi, kas liegs komercsabiedrībai piedalīties konkursā: maksātnespēja u.tml.; nav pilnā apmērā un termiņos nomaksāti nodokļi un nodevas; tikuši piemēroti Krimināllikumā noteikti piespiedu ietekmēšanas līdzekļi.

Vienam projektam pieejamais finansējums – līdz 1500 eiro. Viens uzņēmums vai fiziska persona konkursa kārtībā var saņemt līdzfinansējumu vienam projektam. Attiecināmās izmaksas: palīgiekārtu, materiālu, instrumentu, informācijas un telekomunikāciju, tehnoloģiju iegāde, modernu tehnoloģisko iekārtu iegāde, pieslēgumu būvniecība, rekonstrukcija un remonts, ražošanas ēku būvniecība, rekonstrukcija un remonts, informatīvo materiālu iespiešana un izplatīšana, mārketinga pasākumu izmaksas.

Pieteikuma iesniegšana

Projekta pieteikumu var iesniegt personīgi, tas ievietojams aizlīmētā aploksnē ar norādi „Jauno uzņēmēju biznesa ideju konkursam” un iesniedzams (var iesūtīt pa pastu) Ciblas novada pašvaldības administrācijā („Domes nams”, c.Blonti, Bontu pagasts, Ciblas novads, LV – 5706). Uz aploksnes jānorāda informācija par iesniedzēju un kontaktadrese. Papildus iesūtīt Konkursa pieteikumu elektronisko versiju uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Projektu pieteikumus pieņem līdz 2018. gada 15. jūnijam.

Konkursa nolikumu, projektu pieteikuma veidlapu un informāciju par konkursa norisi var saņemt pašvaldības Attīstības nodaļā, Ciblas novada domē vai pašvaldības mājas lapā internetā www.ciblasnovads.lv

Projekta pieteikums jāsagatavo, izmantojot projekta pieteikuma veidlapu, kam jāpievieno daži pielikumi. Dokumentiem jābūt noformētiem saskaņā ar Nolikuma prasībām.

Līdzfinansējuma izlietojums

Pašvaldība viena mēneša laikā no lēmuma spēkā stāšanās dienas slēdz līgumu ar atbalstītā projekta īstenotāju par projekta īstenošanu un piešķirtā līdzfinansējuma izlietošanu.

Pašvaldības līdzfinansējuma saņēmējs sniedz Attīstības nodaļai atskaites par pašvaldības līdzfinansējuma izlietojumu līgumā noteiktajā termiņā un kārtībā. Pašvaldībai (Attīstības nodaļai) un konkursa komisijai ir tiesības veikt pārbaudes (t.sk. pārbaudes projekta īstenošanas vietā) pirms pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanas, projekta īstenošanas laikā un pēc projekta realizācijas līdz termiņam, kas aptver 2 gadus pēc projekta īstenošanas beigu datuma.

Pašvaldībai ir tiesības pieprasīt papildu informāciju no pašvaldības līdzfinansējuma saņēmēja.

Ja ir kādi jautājumi par šiem projektiem – var zvanīt Mārītei Romanovskai (Attīstības nodaļas vadītājai) pa tālruni 65700844.

Afiša

01.07.2019 Ciblas vidusskola apkopo stāstus.(Ciblas vidusskola)

30.03.2019 19.00 "Ciblas novada uzņēmējs 2018" (Blontu TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo