21. maijā - sertificētas dūlas Anitas Baltalksnes nodarbība

Ceturtdiena, 03 maijs 2018 10:55

Ciblas novada pašvaldība šomēnes Blontos organizē izglītojošas nodarbības topošajiem un jaunajiem vecākiem.

Nodarbības vada sertificēta speciāliste Anita Baltalksne.

Pēdējā nodarbība — 21. maijā pl. 12.00 Blontos, pašvaldības ēkas 1. stāva zālē. Aicinām jaunos vecākus uz tikšanos ar daudzbērnu māmiņu un sertificētu dūlu Anitu Baltalksni, lai runātu par dzemdībām, par jaundzimušo aprūpi un emocionālo audzināšanu līdz 3 gadu vecumam.

Plašāka informācija par A.Baltalksni — https://www.spekavoti.lv

Nodarbības ir bez maksas, īstenojot Projektu Nr. 9.2.4.2/16/I/067 “Veselības veicināšana iedzīvotājiem Ciblas novadā”.

2. novembrī - Visu dvēseļu diena Zvirgzdenes pag. kapsētās

Zvirgzdenes TN vadītāja Valentīna Ruciņa:

– Vairāk kā divdesmit gadus Zvirgzdenes Tautas nams organizēja svecīšu vakarus Zvirgzdenes pagasta kapsētās. Sākumā cilvēki centās apmeklēt šo pasākumu, bet pēdējos gados aktivitāte apsīka. Tāpēc pašdarbības kolektīvu dalībnieki, kuri brauca uz kapsētām ar svecīšu vakariem sagatavotu programmu, nolēma, ka tradīcija jāmaina. 2. novembris – Visu dvēseļu diena, kad visos katoļu dievnamos ticīgie lūdzas par aizgājēju dvēselēm.

Laipni aicinām visus, kuru piederīgie atdusas Zvirgzdenes pagasta kapsētās, 2. novembrī iedegt svecītes pie savu mīļo kapu kopiņām, klusībā noskaitīt lūgšanu, tā apliecinot mīlestību uz aizgājējiem.

Svecīšu vakari Ciblas un Līdumnieku pag. kapsētās