1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Lielā Talka noslēgusies

Sestdiena, 28 aprīlis 2018 14:15

PDF Drukāt E-pasts

Sestdien, 28. aprīlī, Lielā Talka 2018 Ciblas novadā daudzās vietās pulcināja cilvēkus.

Talkas koordinators Aldis Tihovskis informē, ka Ciblas pagastā sakopšanas darbos piedalījās 78 talcinieki, Zvirgzdenes pagastā – 40, Līdumnieku pag. – 36, Blontu pag. – 24 un Pušmucovas pagastā 30 talcinieki.

Blontu pagastā lielākie uzkopšanas darbi tika organizēti Blontu ciematā un Skradeļu kapsētā. Ciblas pagastā jaunajai tūrisma sezonai tika sakārtota Eversmuižas dabas taka, kā arī Ciblas PII teritorija, ļaudis talkoja arī Ozupines ciemā un Felicianovā.  Līdumniekos tika sakopta Seimaņu dižakmens apkārtne. Pušmucovas pagastā Pušmucovas ciema teritorija un Mežernīku kapi. Visvairāk talku bija reģistrēts Zvirgzdenes pagastā – Lucmuižas ciemata teritorija un sešas kapsētas.

Pašvaldība maija sākumā Lielajā Talkā sarkanajos maisos savāktos atkritumus nogādās atkritumu poligonā „Križevņiki”.

Pateicamies visiem talciniekiem!

Attēlā: Talcinieku grupa Ciblas pagastā.

Afiša

2. novembrī - Visu dvēseļu diena Zvirgzdenes pag. kapsētās

Zvirgzdenes TN vadītāja Valentīna Ruciņa:

– Vairāk kā divdesmit gadus Zvirgzdenes Tautas nams organizēja svecīšu vakarus Zvirgzdenes pagasta kapsētās. Sākumā cilvēki centās apmeklēt šo pasākumu, bet pēdējos gados aktivitāte apsīka. Tāpēc pašdarbības kolektīvu dalībnieki, kuri brauca uz kapsētām ar svecīšu vakariem sagatavotu programmu, nolēma, ka tradīcija jāmaina. 2. novembris – Visu dvēseļu diena, kad visos katoļu dievnamos ticīgie lūdzas par aizgājēju dvēselēm.

Laipni aicinām visus, kuru piederīgie atdusas Zvirgzdenes pagasta kapsētās, 2. novembrī iedegt svecītes pie savu mīļo kapu kopiņām, klusībā noskaitīt lūgšanu, tā apliecinot mīlestību uz aizgājējiem.

Svecīšu vakari Ciblas un Līdumnieku pag. kapsētās

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo