Suņu eksponātu izstāde Ciblas bibliotēkā

Trešdiena, 14 februāris 2018 14:32

Dzeltenā Zemes Suņa gads pēc ķīniešu horoskopa par pilntiesīgu gada saimnieku kļūs 15. februārī 23.05 pēc Latvijas laika. Tādēļ, visu februāra mēnesi Ciblas bibliotēkā būs skatāma dažādu suņa eksponātu izstāde.

Atsevišķi skatāma Ciblas pirmsskolas izglītības iestādes (PII) vecākās grupiņas audzēknes Simonas Mikaskinas iespaidīgā Dalmāciešu kolekcija: dažādas rotaļlietas, krūzes, puzles, uzlīmes, kalendāri, fotogrāfijas, grāmatas, burtnīcas, bloknoti, maisiņi, drēbes, audio grāmata, magnētiņi, pildspalva, auskari u.c. Bibliotēkā skatāmi arī 69 dažādi suņu eksponāti, ko atnesa: Lauma Toporkova, Inta Augustova, Evija Karaševska, Tamāra Ļagušņika, Maija Manukina, Rita Kozlovska, PII un tās audzēkņi Dairis, Miks, Haralds, Ramona, Lorenss.

Paldies visiem par atsaucību!

Foto galeriju un citu jaunāko informāciju par aktivitātēm bibliotēkā var apskatīties www.draugiem.lv/ Ciblas bibliotēkas lapā.

Rita Trukšāne, Ciblas bibliotēkas vadītāja

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).