Budžets 2018

Pirmdiena, 05 februāris 2018 13:50

Ciblas novada pašvaldības budžets 2018. gadam.

1. Apstiprināt  Ciblas novada pašvaldības pamatbudžeta ieņēmumus  2 869 497 EUR saskaņā ar pielikumu Nr.1.

2. Apstiprināt Ciblas novada pašvaldības pamatbudžeta izdevumus 2 869 497

EUR saskaņā ar pielikumu Nr.2.

3. Apstiprināt Ciblas novada pašvaldības speciālā budžeta ieņēmumus un izdevumus 248524 EUR saskaņā ar pielikumu Nr.3.

4. Apstiprināt Ciblas novada prognozēto parādu saistību apmēru 2018.gadam     saskaņā ar 4.pielikumu.

5.Ciblas novada pašvaldības centralizētai grāmatvedībai budžeta ieņēmumu neizpildes gadījumā ir tiesības finansēt budžeta iestādes un pasākumus proporcionāli budžeta ieņēmumu izpildei.

6.Gadījumos, kad budžeta līdzekļu izlietojums noteiktiem mērķiem (mērķdotācijas, valsts iestāžu transferti, projektu finanšu līdzekļi un citi konkrētam mērķim paredzēti līdzekļi) pārsniedz šajos noteikumos apstiprinātos apjomus, centralizētai grāmatvedībai  ir atļauts līdz grozījumu izdarīšanai šajos noteikumos veikt nepieciešamos maksājumus.

7.Ciblas novada pašvaldības centralizētai grāmatvedībai ir tiesības pašvaldības budžeta iestāžu budžeta programmu, apakšprogrammu un pasākumu izdevumu tāmēs veikt grozījumus starp budžeta izdevumu klasifikācijas kodiem atbilstoši ekonomiskajām kategorijām, kodu: „1000 - atlīdzība”, „2000 – preces un pakalpojumi”, „5000 – pamatkapitāla veidošana” un „6000 – sociālie pabalsti” saistošajos noteikumos paredzētās apropriācijas ietvaros.

8. Noteikumi Nr._11__ stājas spēkā ar 2018.gada 1.janvāri.

Domes priekšsēdētājs                                         J.Dombrovskis

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).