1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Kauss aizceļo uz Rēzekni

Ceturtdiena, 04 janvāris 2018 14:41

PDF Drukāt E-pasts

Nu jau trešo gadu Ziemassvētku brīvdienās Ciblas novada jauniešu centrs „Impulss”, biedrība „Strauts”,  Felicianovas Sporta komplekss un Ciblas pašvaldība rīkoja florbola sacensības „Jaungada kauss”.

Un šoreiz 2017. nogalē – 28. decembrī tikās florbola komandas no Ciblas un kaimiņu novadiem, tajā skaitā 2 komandas no Rēzeknes, no Ludzas, Zilupes, 2 komandas no Ciblas novada (Ciblas un Līdumnieku pag.).

Sešu stundu garumā komandas spēlēja divās apakšgrupās. A apakšgrupā satikās Rēzeknes komanda „Rēzekne”, Ciblas komanda un Zilupes komanda. B apakšgrupā – Rēzeknes komanda „Spāks”, Līdumnieku komanda un Ludzas komanda „Everlast”. Komandas, kas izcīnīja I vietu savā apakšgrupā automātiski tika pusfinālā („Cibla” un „Spāks”), bet pārējās komandas cīnījās par iekļūšanu pusfinālā.

 

Finālā satikās komandas „Rēzekne” un „Cibla”. Jau apakšgrupu spēlēs varēja redzēt, ka rēzeknieši ir krietni meistarīgāki un izceļas ar profesionāliem spēles paņēmieniem. Un turnīra I vieta ar ceļojošo kausu aizceļoja uz Rēzekni. II vietu izcīnīja Ciblas komanda. Arī III vietu izcīnīja rēzeknieši – komanda „Spāks”. IV vietas kausu un medaļas izcīnīja Zilupes komanda. Mazāk paveicās komandām „Everlast” no Ludzas un 2016. gada čempioniem – komandai „Līdumnieki”.

Labākie snaiperi turnīrā: Aleksandrs Grehovs, „Rēzekne” – 19 vārti, Renārs Romanovs, „Cibla” – 10 vārti, Ēriks Tērauds, "Spāks" - 6 vārti.

Šis florbola turnīrs bija 2017. gada pēdējais lielākais sporta pasākums Ciblas novadā. Un tā noslēgumā Pateicības raksti tika pasniegti cilvēkiem, kuri gada laikā aktīvi līdzdarbojušies pašvaldības sporta dzīvē. Pateicības raksts tika pasniegts Endijam Romanovam, kurš organizēja „Jaungada kausu” un 2017. gadā vairākas reizes palīdzēja organizēt citus sporta pasākumus. Pateicības raksti tika pasniegti arī Laimai Sprūžai un Līgai Bauskai par aktīvu darbu biedrībā „Strauts” un arī par līdzdalību sporta pasākumu organizēšanā.

Informē Aldis Tihovskis, CJC „Impulss” vadītājs

Afiša

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo