Domes priekšsēdētāja gadumijas radiointervija

Ceturtdiena, 28 decembris 2017 12:58

Publicējam Ciblas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Jura Dombrovska interviju, kas sniegta Latgales Radio.

Latgales Radio katru pirmdienu plkst. 11:05 un 18:05 (atkārtojums) dzirdamas “Ciblas novada ziņas” ar pašvaldības sniegtu aktuālu informāciju.

Esiet ar mums, klausoties Latgales Radio — 103.0 FM!

Lejupielādēt Nosaukums Spēlēt Izmērs Ilgums
download Ciblas novada apsveikums un intervija 2017
Ciblas novada apsveikums un intervija 2017

26.2 MB 17:15 min
Ciblas novads

2. novembrī - Visu dvēseļu diena Zvirgzdenes pag. kapsētās

Zvirgzdenes TN vadītāja Valentīna Ruciņa:

– Vairāk kā divdesmit gadus Zvirgzdenes Tautas nams organizēja svecīšu vakarus Zvirgzdenes pagasta kapsētās. Sākumā cilvēki centās apmeklēt šo pasākumu, bet pēdējos gados aktivitāte apsīka. Tāpēc pašdarbības kolektīvu dalībnieki, kuri brauca uz kapsētām ar svecīšu vakariem sagatavotu programmu, nolēma, ka tradīcija jāmaina. 2. novembris – Visu dvēseļu diena, kad visos katoļu dievnamos ticīgie lūdzas par aizgājēju dvēselēm.

Laipni aicinām visus, kuru piederīgie atdusas Zvirgzdenes pagasta kapsētās, 2. novembrī iedegt svecītes pie savu mīļo kapu kopiņām, klusībā noskaitīt lūgšanu, tā apliecinot mīlestību uz aizgājējiem.

Svecīšu vakari Ciblas un Līdumnieku pag. kapsētās