1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

28. decembrī Felicianovā – florbola turnīrs

Piektdiena, 15 decembris 2017 07:26

PDF Drukāt E-pasts

Jau trešo gadu Ciblas novadā tiek rīkotas sacensības florbolā, kurās aicinātas piedalīties bērnu un jauniešu komandas no Ciblas, Kārsavas, Ludzas un Zilupes novada.

Turnīrs notiks 28. decembrī plkst. 11.00 Ciblas novada pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā.

Komandas dalībnieki jāpiesaka iepriekš – līdz š.g. 27. decembrim plkst. 19:00 rakstiski, pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu /. Sacensībās var pieteikt komandas no 7 dalībniekiem, kurās jaunākajiem sportistiem ir vismaz 15 gadi. Turklāt nepilngadīgie spēlētāji sacensībās drīkstēs piedalīties tikai ar ārsta un vecāku rakstiskām atļaujām.

Spēles notiks saskaņā ar Starptautiskās Florbola Federācijas ( IFF ) florbola spēles noteikumiem ar saīsinātu spēles laiku - 2 x 10 min. Būs priekšsacīkstes un izslēgšanas spēles.

Florbola turnīru organizē Ciblas pašvaldība un tās sporta organizators, Ciblas novada jauniešu centrs ”Impulss” un biedrība „Strauts”.

Atklātais Ciblas novada turnīrs florbolā „Jaungada kauss – 2017”, cerams, veicinās bērnu un jauniešu interesi par sportu un vienu no mūsdienīgākajām komandu spēlēm – florbolu.

Turnīra „Jaungada kauss – 2017” Nolikums un Pieteikuma anketa publicēta pašvaldības mājaslapā (www.ciblasnovads.lv).

Attachments:
Download this file (Florbols Nolikums.docx)Florbols Nolikums.docx

Afiša

Kapusvētki 2019. gadā

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo