Deputāti

Trešdiena, 12 jūlijs 2017 14:43

Ciblas novada pašvaldībā 2017. gada vēlēšanās ievēlēti:
6 deputāti no saraksta „Zaļo un zemnieku savienība un LATGALES PARTIJA: Juris Dombrovskis, Sarmīte Leščinska, Aldis Tihovskis, Inese Birska, Ēriks Astičs, Rudīte Valtere;
2 deputāti no „Likteņdzirnas”: Aivars Rikums un Māris Trukšāns;
1 deputāts no „Savam novadam”: Aleksejs Ivanovs.
Domes priekšsēdētājs - Juris Dombrovskis.
Pieņemšanas laiks Blontos, pašvaldības administratīvajā centrā: otrdienās no plkst. 9.00 līdz 11.00, ceturtdienās no plkst. 13.00 līdz 16.00.
Domes priekšsēdētāja vietniece - Inese Birska.

Fotogrāfijā
deputāti pēc 2017. gada 21. decembra sēdes (no kreisās):
1. rindā - Sarmīte Leščinska, Inese Birska, Rudīte Valtere,
2.rindā - Aivars Rikums, Ēriks Astičs, Juris Dombrovskis, Aldis Tihovskis, Aleksejs Ivanovs.
Nav klāt Māris Trukšāns.

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).