Jauniešiem

Ceturtdiena, 10 marts 2016 08:56

Ciblas novada jaunatnes speciālists: Aldis Tihovskis (mob. 26162066, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ;

Ciblas jauniešu centrs "Impulss" e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ;

Tavas iespējas iesaistīties!

IZM mājas lapa jaunatnei
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Informācijas portāls par un ap jauniešiem „Jaunatnes lietas”
Biedrība "brīvprātīgais.lv" jauniešiem
Jauniešu kultūras portāls
Junior Achievement Latvia (JAL)
Latvijas Jaunatnes padome
Valsts policijas mājas lapa jauniešiem
Valsts policija – jauniešiem

"Klubs "Māja" - jaunatne vienotai Eiropai"

Papardes zieds

Pozitīvā doma

Mazpulki

prakse.lv

Biedrība "Patvērums "Drošā māja""

Valsts izglītības attīstības aģentūra

Jauniešu Saeima

Tiešsaistes apmācību programma "Worst Case Hero"

Rekrutēšanas un Jaunsardzes centrs

Pasaulē
Eiropas Jaunatnes portāls

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).