Līdumnieku pagasts

Pirmdiena, 26 septembris 2011 12:13

Līdumnieku pagasts

1945. gadā Ciblas pagastā tika izveidota Līdumnieku ciema padome. 1956. gadā Līdumnieku ciemam pievienoja Jasencu ciemu. 1971. gadā Līdumnieku ciema Puškina kolhoza teritoriju pievienoja Krivandu ciemam, savukārt 1973. gadā visu Krivandu ciemu pievienoja Līdumnieku ciemam. 1990. gadā ciemu reorganizēja par pagastu. 2000. gadā Līdumnieku pagasts kopā ar Ciblas pagastu apvienojās Ciblas novadā.

Līdumnieku pagasts ir viena no Ciblas novada administratīvajām teritorijām tā austrumos, Krievijas pierobežā, Ludzas un Zilupes starpupē. Robežojas ar sava novada Ciblas un Blontu pagastiem un Ludzas novada Brigu pagastu. Pagasta centrs ir Līdumniekos.

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).