1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Šķirosim atkritumus! Darīsim to pareizi!

11 janvāris 2019

Ciblas novada pašvaldība no 2015. gada 1. marta ieviesa dalīto atkritumu šķirošanu, 7 apdzīvotās vietās izvietojot konteinerus plastmasas un stikla šķirošanai. Ciblas novada pašvaldībai aicina iedzīvotājus būt atsaucīgiem iecerei šķirot atkritumus. Centīsimies uzmanīgi un rūpīgi atšķirot plastmasu un stiklu no citiem atkritumiem. Un nemetīsim nešķirotos atkritumus konteineros, kas ir paredzēti plastmasai un stiklam!

Šķiroto atkritumu konteineros DRĪKST MEST

PLASTMASU: saplacinātas plastmasas (PET) dzērienu pudeles, plastmasas maisiņus, plēves u.c. tīru plastmasas iepakojumu. NEDRĪKST: rotaļlietas, eļļas pudeles, netīru iepakojumu ar ēdienu atliekām, vienreizējas lietošanas traukus, olu bretes.

STIKLU: stikla pudeles un burkas (bez metāla vāciņiem), logu stiklu, siltumnīcu stiklu. NEDRĪKST: dažādas stikla lauskas, keramikas izstrādājumus, spoguļstiklu, auto stiklu, netīru un krāsotu stiklu.

Lasit talak

Ciblas vidusskola reitingā ieņēmusi 22. vietu

17 janvāris 2019

Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitingā Ciblas vidusskola ieņēmusi 22. vietu starp visām 84 Latvijas lauku vidusskolām.

Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitings tiek veidots, vērtējot vidusskolu centralizēto eksāmenu rezultātus mācību gada laikā (no 1. septembra līdz 1. septembrim). Dati tiek ņemti no Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centra. Skolas vērtē četrās nominācijās, atbilstoši to objektīvajām iespējām: ģimnāzijas, pilsētu vidusskolas; lauku vidusskolas; specializētās skolas (tehnikumi, arodvidusskolas, mūzikas skolas, u.c). Skolas novērtējumu iegūst, aprēķinot atsevišķo mācību priekšmetu matemātiski vidējo vērtību.

Lasit talak

Notiks atklātais futbola turnīrs „Ciblas kauss – 2019”

07 janvāris 2019

20. janvārī Ciblas novada pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā notiks atklātais telpu futbola turnīrs „Ciblas kauss – 2019”. Turnīra sākums plkst. 10:00.

Aicinātas pieteikties komandas (sastāvā jābūt 7 spēlētājiem), pieteikumus līdz 18.01.2019. plkst. 19:00 iesūtot Ciblas novada jauniešu centra „Impulss” vadītājam Aldim Tihovskim, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu /.

Futbola turnīru organizē Ciblas novada pašvaldība sadarbībā ar Ciblas jauniešu centru „IMPULSS”. Sacensību organizatori A. Tihovskis (JC „IMPULSS” vadītājs) un E. Romanovs (telpu futbola treneris).

Turnīra Nolikums un Pieteikuma forma – pielikumā.

Ezersalas skolā – teātra „Joriks” izrādes

17 janvāris 2019

2018. gada decembrī, pateicoties iniciatīvas „Latvijas skolas soma” iespējām, Ezersalas internātpamatskolas skolēni kopā ar skolotājiem noskatījās Rēzeknes teātra „Joriks” izrādes „Ezis, kurš mīlēja slepeni” un „Drebošā telts”.

Izrādē „Ezis, kurš mīlēja slepeni” darbojās dažādi personāži ar atšķirīgām rakstura īpašībām, tika uzskatāmi parādītas dzīvnieku savstarpējās attiecības, rīcība dažādās situācijās. Izrādes sižets bija labs palīgs skolēniem mācīties organizēt savu brīvo laiku citādi – izdomājot dažādus interesantus notikumus, stāstus.

Lasit talak

Jaunākie apciemo vecākos novada iedzīvotājus

15 janvāris 2019

27. decembrī Blontu pirmsskolas izglītības iestādes bērni un pedagogi apciemoja pašvaldības Veco ļaužu mājas iemītniekus. Laučos bijušās Cirmas pamatskolas ēkā pašlaik uzturas vairāki Ciblas novada iedzīvotāji, kas savas vecumdienas nolēmuši vadīt sociālā dienesta aprūpē.

Blontu dārziņa audzēkņi un pedagogi pārsteidza sirmgalvjus ar lielisku koncertu un bagātīgām dāvanām.

Arī ciemiņi bija patīkami pārsteigti par mājīgumu un sakoptību. Mājas saimnieki Ināra un Antons Čodori veco ļaužu aprūpei velta visus savus spēkus un sirds siltumu.

Lasit talak

Klajā nāk "Ciblas Novada Ziņas" 1. numurs šajā gadā

15 janvāris 2019

Šodien, 15. janvārī, klajā nācis Ciblas novada pašvaldības informatīvā izdevuma „Ciblas Novada Ziņas” kārtējais numurs. Tajā lasiet:

* pašvaldības aktualitātes – par 20. decembra Domes sēdē lemto, par Sociālā dienesta gatavotajām izmaiņām saistošajos noteikumos, par algoto pagaidu sabiedrisko darbu nodrošināšanu bezdarbniekiem, par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksas pieaugumu un atgādinājums pareizi šķirot atkritumus;

* tiek rīkota iedzīvotāju aptauja par ieceri Blontos izbūvēt lopkautuvi;

* skolu ziņas – par Ciblas vidusskolas reitingu, par rezultātiem mācību priekšmetu olimpiādēs, par iniciatīvas „Latvijas skolas soma” aktivitātēm Pušmucovas pamatskolā un Ezersalas internātpamatskolā, kā arī par citiem skolu projektiem;

* Blontu PII jau izsludina jaunu audzēkņu uzņemšanu 2019./2020. mācību gadā;

Attachments:
Download this file (CNZ 01 - 19.pdf)CNZ 01 - 19.pdf

Lasit talak

„Vaska metamorfozes” Pušmucovas pamatskolā

09 janvāris 2019

Decembris ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Tuvojoties šiem sirsnības un mīlestības svētkiem, domājam labas domas, darām labus darbus. Daudz laika veltām dāvanu gatavošanai. Šajos svētkos ļoti īpašu noskaņu dod svecīšu liesmiņas.

Pušmucovas pamatskolā 20. decembrī valdīja liela rosība, jo visu dienu skolēni strādāja sveču darbnīcā „Vaska metamorfozes”, ko vadīja zemnieku saimniecības „Kramiņi” saimnieki Leontīne un Rolands Zelči. Šī nodarbība tika finansēta no projekta „Latvijas skolas soma” līdzekļiem.

Lasit talak

Florbola turnīra kauss atkal aizceļo uz Rēzekni

04 janvāris 2019

Ciblas novada atklātais florbola turnīrs „Jaungada kauss 2018” pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā notika jau trešo reizi. Sacensības 27. decembrī organizēja Ciblas novada pašvaldība un jauniešu centrs ''IMPULSS''.

Šoreiz sacensībās piedalījās 5 komandas. Viena komanda ar nosaukumu „Strauts” – no Ciblas novada. No Rēzeknes bija divas komandas „VUGD” un „Rēzekne”. No Ludzas un Zilupes atbrauca pa vienai komandai „Ludza” un „Zilupe”.

Lasit talak

„Dzīvības koks” aicina pieteikties programmām „Spēka Avots” arī 2019.gadā!

07 janvāris 2019

Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” izsludina pieteikšanos 2019.gadam psihosociālās rehabilitācijas programmām cilvēkiem pēc onkoloģiskas slimības.

Psihosociālās rehabilitācijas mērķis ir veicināt katra cilvēka spējas pārvarēt slimības radītās emocionālās sekas, kā arī rast spēkus kvalitatīvai dzīvei pēc visa, kas pārdzīvots. Kopš 2018.gada psihosociālā rehabilitācija onkoloģiskajiem pacientiem un viņu tuviniekiem ir valsts apmaksāta programma.

2019.gadā plānotas 35 programmas. Informācija par tām pieejama www.dzivibaskoks.lv, pieteikšanās notiek elektroniski https://anketa.dzivibaskoks.lv/.

Attachments:
Download this file (Spēka avots_2019.pdf)Spēka avots_2019.pdf

Lasit talak

Afiša

29.05.2019 09.00 Izrāde "ELPOJIET DZIĻĀK" (Ciblas vidusskolā)

Kapusvētki 2019. gadā

01.06.2019 14.00 Ciblas vidusskolai 70

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo