1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Meklējam jaunos talantus!

10 aprīlis 2018

Tiek organizēti Ciblas novada bērnu un jauniešu talantu svētki

„MŪSU TALANTI - 2018”.

Svētki notiks 12. maijā Ciblas Tautas namā.

 

Līdz 7. maijam pašvaldība gaidīs pieteikuma anketas no Ciblas novada bērniem un jauniešiem vecumā līdz 25 gadiem, kuri dzied, lasa dzeju, spēlē kādu mūzikas instrumentu, žonglē vai ir jebkāda cita veida talanta īpašnieki, kuru sniegumu iespējams atspoguļot koncertprogrammas priekšnesumā.

Pieteikuma anketas var saņemt pagastu tautas namos vai izdrukāt no Ciblas novada mājas lapas www.ciblasnovads.lv/.

Plašāka informācija par pieteikšanos svētkiem, to norisi, kā arī Pieteikuma anketa – Nolikumā.

Jauniešiem organizēti vairāki pasākumi

03 maijs 2018

Aprīlī Ciblas novadā notika vairāki jauniešiem organizēti pasākumi – pārsvarā sportiskas aktivitātes, kurās iesaistījās arī citu novadu pārstāvji. Par diviem pasākumiem informē Ciblas novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists Aldis Tihovskis.

5. aprīlī novada sporta hallē Felicianovā notika Jaunsargu telpu futbola sacensības "LIELDIENU KAUSS - 2018", ko organizēja Ciblas novada pašvaldība, CJC "IMPULSS" un biedrība "STRAUTS".

Lasit talak

Lielā Talka noslēgusies

28 aprīlis 2018

Sestdien, 28. aprīlī, Lielā Talka 2018 Ciblas novadā daudzās vietās pulcināja cilvēkus.

Talkas koordinators Aldis Tihovskis informē, ka Ciblas pagastā sakopšanas darbos piedalījās 78 talcinieki, Zvirgzdenes pagastā – 40, Līdumnieku pag. – 36, Blontu pag. – 24 un Pušmucovas pagastā 30 talcinieki.

Blontu pagastā lielākie uzkopšanas darbi tika organizēti Blontu ciematā un Skradeļu kapsētā. Ciblas pagastā jaunajai tūrisma sezonai tika sakārtota Eversmuižas dabas taka, kā arī Ciblas PII teritorija, ļaudis talkoja arī Ozupines ciemā un Felicianovā.  Līdumniekos tika sakopta Seimaņu dižakmens apkārtne. Pušmucovas pagastā Pušmucovas ciema teritorija un Mežernīku kapi. Visvairāk talku bija reģistrēts Zvirgzdenes pagastā – Lucmuižas ciemata teritorija un sešas kapsētas.

Pašvaldība maija sākumā Lielajā Talkā sarkanajos maisos savāktos atkritumus nogādās atkritumu poligonā „Križevņiki”.

Pateicamies visiem talciniekiem!

Attēlā: Talcinieku grupa Ciblas pagastā.

„EversS” – Eversmuižas sieviešu latvisko deju kopa

27 aprīlis 2018

Jau piecus gadu Ciblas Tautas namā vismaz reizi nedēļā uz mēģinājumiem sanāk cienījamas kundzes un jaunas meitenes, kuras vieno vēlēšanās dejot.

Viss sākās Ģertrūdes dienā 2013. gadā. Vairākām ciblānietēm apnika vakaros nīkt mājās. Tobrīd Felicianovas sporta hallē bija organizēta vingrošana, bet viņām nederēja nodarbību laiks un attālums arī… Nolemts, ka jāsāk pašām un kaut kas lustīgs! Tā 5 gadus senus notikumus atceras Anda Sprūža, deju kopas „EversS” vadītāja.

Lasit talak

Kristiānas Manukinas „Atmoda” – Ciblas Tautas namā

19 aprīlis 2018

Ciblas Tautas namā ir skatāma Kristiānas Manukinas grafikas darbu izstāde „Atmoda”. Tās atklāšana notika 15. aprīlī.

Kristiānas saknes ir Ciblā. Te viņa gājusi skolā, te itin bieži atbrauc uz mātes mājām, uz mēģinājumiem deju kopā „EversS” un citiem pasākumiem.

Māksla Kristiānas dzīvē ienāca skolas gados, kad zīmēšanas skolotājs Jānis Beitāns mudināja meiteni stāties Jura Soikāna Ludzas Mākslas skolā. Paskatījusies, kā šajā skolā veicas vecākajai māsai Anda, arī Kristiāna sāka apgūt dažādas zināšanas Floristikas nodaļā, pedagoģes Ausmas Probukas klasē.

Lasit talak

Ciblas novadā Lielā Talka notiks 17 vietās

24 aprīlis 2018

Latvijā šo sestdien, 28. aprīlī, notiks Lielā Talka 2018. Tās norisi Ciblas novadā pārrauga Lielās Talkas koordinators Aldis Tihovskis.

Viņš informē, ka līdz 24. aprīlim reģistrētas 17 talkošanas vietas.

Blontu pagastā 3 vietas: Blontu c. (atbild. – Ināra Sprudzāne), Blonti (atbild. – Jānis Repšs), Skradeļu kapi (atbild. – Inta Vonoga);

Ciblas pagastā – 4 vietas: Eversmuižas dabas taka (atbild. – Miervaldis Trukšāns) un Ciblas PII teritorija (atbild. – Elza Abramāne), Ozupines ciems (atbild. – Zinaīda Bule), Felicianovas daudzdzīvokļu mājas „Atspulgas” teritorija (atbild. – Andra Rakste);

Līdumnieku pag. – 1 vieta: Seimaņu dižakmens (atbild. – Ēriks Pavlovs);

Pušmucovas pag. – 2 vietas: Pušmucovas ciema teritorija (atbild. – Inese Ludborža), Mežernīku kapi (atbild. – Ilga Grade);

Zvirgzdenes pagastā – 7 vietas: Lucmuižas ciemata teritorija (atbildīgā – Aija Zlidne), Franapoles kapi, Zvirgzdenes kapi, Vierņu k., Lītaunieku k., Vasarānu k., Bleivu k. (atbild. – Valentīna Ruciņa).

Lasit talak

„Ilža” – apbalvojuma „Laiks Ziedonim” nominants

19 aprīlis 2018

3. maijā, Imanta Ziedoņa 85. dzimšanas dienā, kad Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” notiks apbalvojuma “Laiks Ziedonim” piektā cildināšanas ceremonija, novadpētniecības nominācijā „Kedas” tiks cildināts kāds no sešiem nominantiem radošajās profesijās: biedrība “Vēsturisko rekonstrukciju studija “Rokoko”, Ciblas folkloras kopa „Ilža”, nodibinājums "Mūzikas un mākslas atbalsta fonds", māksliniece Zanda Puče, biedrība "Skaņumāja" un arhitekte Jana Jākobsone.

Apbalvojuma "Laiks Ziedonim" mērķis ir ik gadu apbalvot tās personības, kas ar savu izcilību, degsmi, sūtību, veiksmi, stāju un savpatību iedvesmojušas labāku Latviju. Apbalvojumu organizē Imanta Ziedoņa fonds "Viegli".

Lasit talak

Mūsu skolu folkloras kopas piedalīsies sarīkojumā “Aiz upeitis as izaugu”

19 aprīlis 2018

26. aprīlī Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskolā norisināsies Ziemeļlatgales novada bērnu un jauniešu folkloras kopu sarīkojums – skate “Aiz upeitis as izaugu”, kurā piedalīsies vairāk nekā 350 dalībnieku no dažādiem Latgales novadiem, pilsētām, pagastiem un skolām.

Savu novadu pārstāvēs arī Ciblas “Ilžeņa” un Pušmucovas “Olūteņi”.

Attachments:
Download this file (Aiz upeites.pdf)Aiz upeites.pdf

Lasit talak

Ja kavēts NĪN maksājums, tiek rēķināta kavējuma nauda

12 aprīlis 2018

Ciblas novada pašvaldības budžetā samērā labi ienāk Nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksājumi. Kopš februāra, kad tika izsūtīti pirmie paziņojumi par aprēķināto NĪN, iemaksāti gandrīz 90 tūkstoši eiro.

NĪN termiņi šogad ir 3. aprīlis, 15. maijs, 15. augusts un 15. novembris.

Līdz 3. aprīlim bija iespējams iemaksāt visu NĪN summu, kas aprēķināta 2018. gadam vai ¼ jeb 1.ceturkšņa summu.

Nereti nodokļa maksātājs, kas norēķinās par NĪN pēc termiņa beigām, ir pārsteigts par to, ka radusies kavējuma nauda un parāds. Skaidrojums ir vienkāršs: NĪN administrēšanas programma automātiski rēķina kavējuma naudu par maksājumu, kas ienācis vēlāk kā 5 dienas pēc termiņa.

Lasit talak

Afiša

27.09.2018 18.00 Saruna ar Anželiku Jurševicu

29.09.2018 XV Tautas muzikantu saiets (Pušmucovas TN)

TOPOŠO VECĀKU SKOLA (Pušmucovas TN)

VINGROŠANAS NODARBĪBAS GRŪTNIECĒM (Pušmucovas TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo