1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Lielākais loms – 4,860 kg Kurjavnovas ezera zivju

22 februāris 2018

10. februārī uz Kurjanovas ezera notika kārtējās zemledus makšķerēšanas sacensības ''BĻITKA-2018'', kurās piedalījās makšķernieki no Ciblas, Kārsavas un Ludzas novadiem.

Piecu stundu laikā lielāko lomu saķēra Oļegs Kuzņecovs no Mērdzenes (4,860 kg), kurš sacensībās ierindojās I vietā.

Lasit talak

Ciblas vidusskolas skolēni ēno probācijas darbiniekus

27 februāris 2018

Valsts probācijas dienesta Ludzas teritoriālajai struktūrvienībai jau vairāku gadu garumā ir izveidojusies laba sadarbība ar Ciblas vidusskolu. Arī šogad Ēnu dienas ietvaros 14. februārī probācijas dienestu apmeklēja 12. klases skolēni. Šoreiz tie bija Arvis Šmats, Ilmārs Dukulis un Aivis Haks.

Valsts probācijas dienesta funkciju klāsts ir visai plašs, puiši tika iepazīstināti ar vienu no tām: organizēt kriminālsoda – piespiedu darbs – izpildi.

(Fotoattēlā - Tiek veikta pārbaude ar alkometru piespiedu darba izpildes vietā)

Lasit talak

Suņu eksponātu izstāde Ciblas bibliotēkā

14 februāris 2018

Dzeltenā Zemes Suņa gads pēc ķīniešu horoskopa par pilntiesīgu gada saimnieku kļūs 15. februārī 23.05 pēc Latvijas laika. Tādēļ, visu februāra mēnesi Ciblas bibliotēkā būs skatāma dažādu suņa eksponātu izstāde.

Atsevišķi skatāma Ciblas pirmsskolas izglītības iestādes (PII) vecākās grupiņas audzēknes Simonas Mikaskinas iespaidīgā Dalmāciešu kolekcija: dažādas rotaļlietas, krūzes, puzles, uzlīmes, kalendāri, fotogrāfijas, grāmatas, burtnīcas, bloknoti, maisiņi, drēbes, audio grāmata, magnētiņi, pildspalva, auskari u.c. Bibliotēkā skatāmi arī 69 dažādi suņu eksponāti, ko atnesa: Lauma Toporkova, Inta Augustova, Evija Karaševska, Tamāra Ļagušņika, Maija Manukina, Rita Kozlovska, PII un tās audzēkņi Dairis, Miks, Haralds, Ramona, Lorenss.

Paldies visiem par atsaucību!

Foto galeriju un citu jaunāko informāciju par aktivitātēm bibliotēkā var apskatīties www.draugiem.lv/ Ciblas bibliotēkas lapā.

Rita Trukšāne, Ciblas bibliotēkas vadītāja

Tiek izsūtīti rēķini par zemes nomu un NĪN maksāšanas paziņojumi

08 februāris 2018

Jau februāra sākumā ir sagatavoti un izsūtīt rēķini personām, kas no Ciblas novada pašvaldības iznomājušas zemes vienības, kā arī Nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksāšanas paziņojumi. Informāciju par to sniedz Ciblas novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja Mārīte Romanovska.

Diemžēl sakarā ar tehniskām problēmām, ne visiem zemes gabaliem tika aprēķināts papildusaprēķins 1,5% par aizaugušo un nekopto zemi.

Šobrīd pašvaldība atkārtoti sūta paziņojumus - gan elektroniski, gan drukātā veidā. Tiem, kas saņēmuši 2 paziņojumus, par pareizo lūdzam uzskatīt paziņojumu ar lielāku kārtas numuru.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Izmeļoša informācija par to, kāpēc jāmaksā papildus par aizaugušo un nesakopto zemi publicēta Lauku atbalsta dienesta mājaslapā:
http://www.lad.gov.lv/lv/atbalsta-veidi/noderigi/lauksaimnieciba-izmantojamas-zemes-apsekosana-1/

Lasit talak

Jauniešu garantijas ziemas uzņemšanā aicina bez maksas apgūt 65 profesijas

28 novembris 2017

Sākusies Jauniešu garantijas ziemas uzņemšana, kurā jaunieši var pieteikties apgūt profesiju īsā laikā bez maksas. 2018. gada sākumā mācības 65 darba tirgū pieprasītās profesijās piedāvā uzsākt 24 profesionālās izglītības iestādes visā Latvijā.

39 profesijās mācības notiek pusotru gadu un pieteikšanās rit līdz 12. janvārim.

Savukārt 26 profesijās mācības ilgst gadu (ar pamatskolas izglītību), un tajās dokumentus var iesniegt līdz 23. februārim.

Lasit talak

Uzņēmumiem – iespēja saņemt atbalstu darba drošības jomā

13 februāris 2018

Valsts darba inspekcija (VDI) aicina mikro, mazus un vidējos uzņēmumus (ar nodarbināto skaitu līdz 50) iesniegt pieteikumus atbalsta saņemšanai, kas paredzēts nodarbināto drošības un veselības aizsardzības uzlabošanai un uzņēmumu darba vides sakārtošanai atbilstoši darba aizsardzības un darba tiesību prasībām.

Atbalstu sniegs VDI piesaistītie speciālisti: kompetentās institūcijas, kompetentie speciālisti, akreditētā laboratorija un izglītības iestāde.

Lasit talak

Par veselības veicināšanas projektu Ciblas novadā

23 janvāris 2018

Ciblas novadā kopš 2017. gada jūlija norisinās dažādas aktivitātes projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/067 “Veselības veicināšana iedzīvotājiem Ciblas novadā” ietvaros.

Informējam par līdz šim notikušajiem pasākumiem un 2018. gadā plānotajām aktivitātēm.

Projekts tiek finansēts darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem" 9.2.4.1. pasākuma "Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi"  ietvaros.

Lasit talak

Šogad ģimenēm ar bērniem lielāks atbalsts

16 janvāris 2018

Stājas spēkā grozījumi saistošajos noteikumos nr. 14 „Par pašvaldības pabalstiem Ciblas novadā”, ko Ciblas novada domes deputāti pieņēma sēdē 2017. gada 21. novembrī.

Turpmāk lielāku vienreizēju pabalstu sakarā ar bērna piedzimšanu saņem vecāki, kam jau ir bērns. Līdz šim tika maksāts 150 eiro liels vienreizējs pabalsts sakarā ar bērna dzimšanu, neizvērtējot ģimenes materiālo stāvokli. Tagad vienreizējs pabalsts sakarā ar pirmā bērna piedzimšanu tiek piešķirts 150 EUR apmērā; sakarā ar otrā bērna piedzimšanu – 200 EUR apmērā; sakarā ar trešā un katra nākamā bērna piedzimšanu – 250 EUR apmērā. Pabalsts tiek piešķirts vienam no jaundzimušā bērna vecākiem, ja viena no bērna vecākiem un arī bērna dzīvesvieta deklarēta Ciblas novadā.

Lasit talak

Veselības veicināšanas nolūkā – vingrošanas nodarbības

16 janvāris 2018

No 2018. gada 22. janvāra Pušmucovas Tautas namā notiks vingrošanas nodarbības pieaugušajiem:

pirmdienās — no plkst. 17.00.

ceturtdienās — no plkst. 17.00.

Vadīs fizioterapeite Marita Joņina.

Dalība — bez maksas, projekta ietvaros.

Lasit talak

Afiša

17. jūlijā pl.16.00 - Pudmales volejbola turnīrs Lucmuižā

18. jūlijā pl. 19.00 Strītbola turnīrs Ciblā

15.-21. jūlijs - CIBLAS NOVADA SVĒTKI

19. jūlijā Ciblā - Veselības diena "Esi sportisks"

21. jūlijā - Zirgu rikšošanas sacensības "Ciblas novada kauss 2018"

21.07.2018 19.00 Ciblas novada'svētku noslēguma koncerts (Blontu TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo