1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Blontu dārziņā – Ģimenes sporta diena

25 maijs 2015

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 26 maijs 2015 08:47

22. maijā Blontu pirmskolas izglītības iestādē notika Ģimenes sporta diena, ko ar pedagogu atbalstu rīkoja Vecāku padome (organizēja un finansēja). Šis pasākums tika rīkots bērniem un vecākiem, atzīmējot maija vidū visā pasaulē svinēto Starptautisko ģimenes dienu. Ģimenes sporta dienas galvenais mērķis – rast laiku ģimenes kopā būšanai neformālā atmosfērā.

No bērnu acu punkta, pats svarīgākais elements pasākumā bija piepūšamās atrakcijas. Tās bērni gaidīja jau no nedēļas sākuma un, ieraugot, kā piepūšamā pils top, nevarēja vien nociesties un bija gatavi visi reizē doties lēkāt. Pasākumā bija arī citas atrakcijas – mazākie izmantoja slidkalniņu, lielākie skrēja stafetē, tika ietītas "mūmijas" un pūsti "putu tārpi". FOTO

Lasit talak

Dotētās darbavietas – tikai 16 skolēniem

20 maijs 2015

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 22 maijs 2015 12:29

Ciblas novada pašvaldība šogad ir iesaistījusies skolēnu nodarbinātībā vasaras brīvlaikā* – tā organizēs un finansēs nodarbinātības pasākumu skolēniem vecumā no 15 līdz 20 gadiem, kuru deklarētā un faktiskā dzīvesvieta ir Ciblas novadā.
Pašvaldība bija gatava I kārtā dotēt 15 skolēnu darbavietas, II kārtā – 10 darbavietas. Līdz 8. maijam (un pat nedaudz ilgāk) tika gaidīti pieteikumi no uzņēmējiem. Taču ir pieteicies tikai viens darba devējs – biedrība "Darba un kultūras centrs Līdumnieki", kas plāno nodarbināt 4 jauniešus pa 4 stundām dienā. Piedāvātais darbs – labiekārtošanas strādnieks.
Pašvaldība jūnijā nodarbinās 3 jauniešus no daudzbērnu ģimenēm, pa vienam skolēnam Pušmucovā, Ciblā, Blontos, bet jūlijā pašvaldības objektos tiks nodarbināti 6 un augustā 3 skolēnus.
Tas nozīmē, ka šovasar kopumā tikai 16 novada jauniešiem būs iespēja strādāt dotētās darba vietās.
Informē pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja Mārīte Romanovska
* Domes sēdē 23. aprīlī ir pieņemti Noteikumi nodarbības pasākumiem vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs (publicēti www.ciblasnovads.lv)

Ģimeņu diena Līdumniekos

19 maijs 2015

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 20 maijs 2015 14:01

Jau piekto gadu Līdumniekos viena diena maija vidū ir veltīta jaukam – ģimeņu pasākumam – Ģimenes dienai. Katru gadu tā notiek dažādi: ar koncertiem, ko bērni sagatavojuši saviem vecākiem, bet katru gadu blakus tam ir notikušas ģimeņu sporta spēles ar dažādiem uzdevumiem un stafetēm.

Šogad uz piecu gadu jubileju tika aicinātas ģimeņu komandas arī no visiem novada pagastiem. Diemžēl pasākumu atbalstīja tikai Blontu un Ciblas pagasts. Pasākumā piedalījās 8 komandas, katrā – pa 5 dalībnieki: „Mumini”, „Strela”, „Noslēpumu kambaris”, „Tīrulīši”, „Spēks”, „Grunduļi”, „Ašie, brašie”, „Freken Boka”, kā arī skatītāji.

Pasākuma dalībniekus sveica novada izpilddirektore Ināra Sprudzāne. FOTO

Lasit talak

Tikšanās ar novadnieku – pulkvedi Jāni Kononovu

18 maijs 2015

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 01 jūnijs 2015 12:23

8. maijā Ciblas vidusskolas vecākajām klasēm mācību stundu vadīja šīs skolas absolvents pulkvedis Jānis Kononovs, kurš nupat ir iecelts par Viestura ordeņa komandieri.
Jānis Kononovs kā Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijas Valsts robežsardzes valsts robežas pilnvarotais tika apbalvots par sevišķiem nopelniem un nozīmīgu personīgo ieguldījumu valsts robežas stiprināšanā un ieguldījumu pozitīva Latvijas Republikas un Valsts robežsardzes tēla veidošanā sabiedrībā un starptautiskā līmenī.
Tiekoties ar vidusskolniekiem, Jānis Kononovs stāstīja par savu dzīves pieredzi un mudināja jauniešus mācīties un attīstīt savas spējas, apzinoties – kāpēc tiek veikta viena vai otra izvēle, kāpēc un kā labāk veikt savu darbu un pienākumus.
J. Kononovs aicināja jauniešus uz sarunu, ievadot to ar jautājumiem un tādējādi rosinot ieklausīties un domāt līdzi.

Lasit talak

Mātes un Ģimenes svētki Ciblā

12 maijs 2015

Kad daba saplaukusi zāles zaļumā, ievziedu baltumā un pieneņu dzeltenumā, mēs svinam svētkus vismīļākajiem, vissirsnīgākajiem, visjaukākajiem cilvēkiem – mūsu māmiņām. Nedaudz vēlāk seko Ģimenes diena.
Par godu šiem abiem svētkiem 10. maijā Ciblas Tautas namā notika koncerts, kurā dziedāja, dejoja un spēlēja bērnu folkloras kopa "Ilžeņa" un tautas instrumentu ansamblis (vad. Dz. Toporkova), dzeju runāja Dairis Smirnovs (sk. I. Kuzņecova) un notika īslugas "Dzīve nes pārsteigumus..." pirmizrāde amatierteātra kopas "Z.E.M.I.S." (rež. M. Manukina) izpildījumā.
Pasākuma laikā bija skatāma arī biedrības "Ciblas Dzirkstelīte" radošo prasmju pulciņa (vad. I. Evertovska) rokdarbu izstāde.

Galda spēlēm novadā – 3 gadi

12 maijs 2015

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 12 maijs 2015 12:24

1. maijā Felicianovas sporta kompleksā notika trīs pasākumu turnīri: dambretē, novusā, galda tenisā.
Vislielākais dalībnieku skaits bija galda tenisā – 7, tajā skaitā 3 dāmas: Laura Šendo, Marina Brencēna un Natālija Polovinska. Sacensības notika pēc apļa sistēmas. Uzvarētāji tika noskaidroti pēdējā kārtā. Godalgoto vietu ieguvēji piedzīvoja pa 1 zaudējumam, bet savstarpējās spēlēs labāko setu starpību panāca Natālija Polovinska, viņai – 1. vieta. Endijs Romanovs izcīnīja 2. vietu, Kaspars Urtāns – 3. vietu.

Lasit talak

Meklējam Ciblas novada jaunos talantus!

12 maijs 2015

30. maijā Zvirgzdenes estrādē notiks pašvaldības rīkoti Ciblas novada bērnu un jauniešu talantu svētki.

Aicinām pieteiktiem dalībniekus vecumā no 7 līdz 25 gadiem. Dziesmu, deju, muzicēšanas, žonglēšanas un citu talantu izpausmes priekšnesumā (vēlamais ilgums – 5 minūtes) dalībnieks var izmantot instrumentus, palīgus un nepieciešamo inventāru. Lai pieteiktos, līdz 23. maijam jāaizpilda un sava pagasta Tautas nama vadītājai jāiesniedz pieteikuma anketa, to var nosūtīt arī elektroniski uz adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu /. Anketu var saņemt pagastu pārvaldēs un TN, tā publicēta internetā www.ciblasnovads.lv/. Tālruņi papildus informācijai – 28660279 (V. Ruciņa) vai 29285284 (S. Beļavska).

Tiekamies 30. maijā plkst. 15.00 Zvirgzdenē!

Gatavojam apsveikumus māmiņām

11 maijs 2015

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 15 maijs 2015 22:03

alt8. maijā Blontos, biedrības "MADARA" telpās, notika jauniešu radošā darbnīca, kur tika gatavotas apsveikuma kartiņas un dāvanas mūsu pašu māmiņām. Paldies Rasmai Sprudzānei par pasākuma vadīšanu!
Fotografēja Aldis Tihovskis, Ciblas novada jaunatnes lietu speciālists. FOTO

Brīnums pēc brīnuma

08 maijs 2015

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 12 maijs 2015 07:43

Ir pienācis ziedošais pavasaris. Neviens pavasara atnākšanu tā neraksturo kā Jānis Jaunsudrabiņš: “Pavasaris pielīdzināms agram rītam dienas griežos, kad zeme rasota un gaisi skan. Pielikts cilvēka mūžam, tas atbilst bērnībai un jauneklības posmam. Sirdī prieks, līksme un ticība raženam mūžam. Augšā saule, apkārt vējš, ziedi, smaržas, sasiluša gaisa viļņošana, zem kājām zaļa zeme”.
Un šajā skaistajā laikā mēs svinējām Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 25. gadadienu. Par godu tai Ciblas novada ļaudis tika aicināti piedalīties pasākumā “Iepazīsim Ciblas novada dabu un vēsturi nūjojot”, jo lielās dzimtenes iepazīšana taču sākas ar savas dzimtas vietas iepazīšanu.

Lasit talak

Afiša

02.02.2019 Zemledus makšķernieku sacensības "BĻITKA 2019" (Kurjanovas ezers)

19.01.2019 14.00 Atpūtas vakars senioriem (Ciblas TN)

20.01.2019 10.00 TELPU FUTBOLA TURNĪRS (Felicianovas SK)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo