1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Mūsu skolēni piedalījās fotokonkursā

17 janvāris 2019

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 17 janvāris 2019 13:32

Kā viens no Latvijas valsts simtgades pasākumiem tika īstenots projekts “Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss ”Mana zeme skaistā””. Tas tika rīkots ar mērķi stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot, mūsdienu tehniskām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes.

Fotokonkursā „Mana zeme skaistā” piedalījās arī Ciblas novada skolas: Ciblas vidusskola, Ezersalas internātpamatskola un Pušmucovas pamatskola.

Attēlā: Diānas Ozoliņas (Ciblas vsk. 8.kl.) fotokonkursa darbs.

Lasit talak

Tiek gatavotas izmaiņas saistošajos noteikumos par pabalstiem

17 janvāris 2019

Ciblas novada pašvaldības Sociālā dienesta darbinieki un pašvaldības juristi gatavo jaunus Saistošos noteikumus, kuri nosaka sociālās palīdzības sniegšanu iedzīvotājiem. Gadu gaitā pastāvīgi tika papildināti Saistošie noteikumi nr.1 „Par sociālās palīdzības pabalstiem” (23.01.2014.) un nr. 14 „Par pašvaldības pabalstiem Ciblas novadā” (28.12.2015.). Katras jaunas izmaiņas un grozījumi tika pieņemti domes sēdē un saskaņoti ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.

9. janvārī Sociālās dienesta speciālistes sapulcējās, lai kopīgi pārrunātu Labklājības ministrijas ieteikumus un izskatītu juristu sagatavoto jauno saistošo noteikumu redakciju.

Lasit talak

Iedzīvotāju aptauja par būvniecības ieceri

15 janvāris 2019

Z/S „Granti” plāno izbūvēt lopkautuvi ar gaļas sadali un gaļas pārstrādes cehu pašvaldībai piederošā būvē, kura atrodas Darbnīcu ielā 6, Blontos, Blontu pagastā, Ciblas novadā uz zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 6844-004-0420. Plānotajā kautuvē tiks sniegts lopu kaušanas, gaļas sadales un pārstrādes pakalpojums lopkopjiem. Tā tiks izbūvēta atbilstoši ES prasībām, tostarp vides aizsardzības prasībām.

Plānots 2020. gadā radīt 2 darbavietas – lopkautuvē un gaļas sadalē, un 2021. gadā – 2 darbavietas gaļas pārstrādes cehā.

Sabiedrības viedokļa noskaidrošanai laikā no 2019. gada 21. janvāra līdz 4. februārim lūdzam izteikt savus priekšlikumus vai iebildumus un rakstiski iesniegt tos Ciblas novada pašvaldības kancelejā.

Sapulce par būvniecības ieceri notiks Blontos, Domes nama zālē (1. stāvā) 2019. gada 6. februārī plkst. 10:00. Sapulcē piedalīsies Z/S „Granti” pārstāvis.

Ir iespēja bez maksas lasīt e-grāmatas tiešsaistē

17 janvāris 2019

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 17 janvāris 2019 11:17

Visās Latvijas pašvaldību publiskajās bibliotēkās šajā – 2019. – gadā lasītājiem tiek piedāvāts jauns, inovatīvs pakalpojums – “3td e-GRĀMATU bibliotēka” vietnē www.3td.lv . To nodrošina Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar SIA “Tieto Latvia”, apgādu “Zvaigzne ABC” un publiskajām bibliotēkām. No 7. janvāra ikvienam ir iespēja bez maksas lasīt latviešu autoru darbus e-grāmatas formātā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā. Tā ir kopīgi īstenota iniciatīva, lai veicinātu grāmatu lasīšanu mūsdienīgā un ērtāk pieejamā veidā.

Lasit talak

30 bezdarbnieki tiks iesaistīti algotajos pagaidu sabiedriskajos darbos

15 janvāris 2019

Ciblas novada pašvaldība arī 2019. gadā noslēgusi līgumu ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA), lai īstenotu pasākumu „Algoti pagaidu sabiedriskie darbi”.

Pašvaldībā būs nodarbināti 30 bezdarbnieki, katrā pagastā, atkarībā no kopējā iedzīvotāju skaita, noteikts šāds bezdarbnieku skaits: Blontos – 5, Ciblā – 7, Līdumniekos – 6, Pušmucovā – 6, Zvirgzdenē – 7 bezdarbnieki.

Cilvēks var NVA filiālē Ludzā paziņot par vēlmi iesaistīties pasākumā “Algoti pagaidu sabiedriskie darbi”, ja viņš bezdarbnieka statusā ir bijis reģistrēts vismaz 6 mēnešus vai bezdarbnieka statusā reģistrēts mazāk par 6 mēnešiem, bet vismaz 12 mēnešus nav strādājis.

Lasit talak

Šķirosim atkritumus! Darīsim to pareizi!

11 janvāris 2019

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 11 janvāris 2019 21:41

Ciblas novada pašvaldība no 2015. gada 1. marta ieviesa dalīto atkritumu šķirošanu, 7 apdzīvotās vietās izvietojot konteinerus plastmasas un stikla šķirošanai. Ciblas novada pašvaldībai aicina iedzīvotājus būt atsaucīgiem iecerei šķirot atkritumus. Centīsimies uzmanīgi un rūpīgi atšķirot plastmasu un stiklu no citiem atkritumiem. Un nemetīsim nešķirotos atkritumus konteineros, kas ir paredzēti plastmasai un stiklam!

Šķiroto atkritumu konteineros DRĪKST MEST

PLASTMASU: saplacinātas plastmasas (PET) dzērienu pudeles, plastmasas maisiņus, plēves u.c. tīru plastmasas iepakojumu. NEDRĪKST: rotaļlietas, eļļas pudeles, netīru iepakojumu ar ēdienu atliekām, vienreizējas lietošanas traukus, olu bretes.

STIKLU: stikla pudeles un burkas (bez metāla vāciņiem), logu stiklu, siltumnīcu stiklu. NEDRĪKST: dažādas stikla lauskas, keramikas izstrādājumus, spoguļstiklu, auto stiklu, netīru un krāsotu stiklu.

Lasit talak

Ciblas vidusskola reitingā ieņēmusi 22. vietu

17 janvāris 2019

Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitingā Ciblas vidusskola ieņēmusi 22. vietu starp visām 84 Latvijas lauku vidusskolām.

Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitings tiek veidots, vērtējot vidusskolu centralizēto eksāmenu rezultātus mācību gada laikā (no 1. septembra līdz 1. septembrim). Dati tiek ņemti no Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centra. Skolas vērtē četrās nominācijās, atbilstoši to objektīvajām iespējām: ģimnāzijas, pilsētu vidusskolas; lauku vidusskolas; specializētās skolas (tehnikumi, arodvidusskolas, mūzikas skolas, u.c). Skolas novērtējumu iegūst, aprēķinot atsevišķo mācību priekšmetu matemātiski vidējo vērtību.

Lasit talak

Notiks atklātais futbola turnīrs „Ciblas kauss – 2019”

07 janvāris 2019

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 07 janvāris 2019 13:40

20. janvārī Ciblas novada pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā notiks atklātais telpu futbola turnīrs „Ciblas kauss – 2019”. Turnīra sākums plkst. 10:00.

Aicinātas pieteikties komandas (sastāvā jābūt 7 spēlētājiem), pieteikumus līdz 18.01.2019. plkst. 19:00 iesūtot Ciblas novada jauniešu centra „Impulss” vadītājam Aldim Tihovskim, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu /.

Futbola turnīru organizē Ciblas novada pašvaldība sadarbībā ar Ciblas jauniešu centru „IMPULSS”. Sacensību organizatori A. Tihovskis (JC „IMPULSS” vadītājs) un E. Romanovs (telpu futbola treneris).

Turnīra Nolikums un Pieteikuma forma – pielikumā.

Ezersalas skolā – teātra „Joriks” izrādes

17 janvāris 2019

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 17 janvāris 2019 13:44

2018. gada decembrī, pateicoties iniciatīvas „Latvijas skolas soma” iespējām, Ezersalas internātpamatskolas skolēni kopā ar skolotājiem noskatījās Rēzeknes teātra „Joriks” izrādes „Ezis, kurš mīlēja slepeni” un „Drebošā telts”.

Izrādē „Ezis, kurš mīlēja slepeni” darbojās dažādi personāži ar atšķirīgām rakstura īpašībām, tika uzskatāmi parādītas dzīvnieku savstarpējās attiecības, rīcība dažādās situācijās. Izrādes sižets bija labs palīgs skolēniem mācīties organizēt savu brīvo laiku citādi – izdomājot dažādus interesantus notikumus, stāstus.

Lasit talak

Afiša

21. aprīlī pl. 15.00 Pasākums "Atnāca Lieldienas" Ciblā

21. aprīlī pl. 19.00 Deju kopas "Kaprīzes" 5 gadu jubilejas koncerts. (Blontu TN)

11.05.2019 19.00 Komēdija "Ontans i saime". (Ciblas TN)

LIELDIENU DIEVKALPOJUMI

21. aprīlī pl. 16.00 Lieldienu svinēšana Pušmucovas TN.

27.04.2019 LIELĀ TALKA 2019

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo