1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Pavasara šķīdonī – satiksmes ierobežojumi kravas transportam

27 marts 2018

Ciblas novada pašvaldība atgādina! Līdz ar pavasara šķīdoņa iestāšanos tiks noteikti satiksmes ierobežojumi transporta līdzekļiem ar pilno masu virs 5 t un 7 t uz šādiem Ciblas novada pašvaldības autoceļiem:

Blontu pagastā: Vonogi – Čodorāni; Degļeva – Kreici; Dubrovka – Perevozki; Blontu ceļš; Blontu iela Blontu ciemā; Jakuči – Tropci; Mediševa – Pupki.

Ciblas pagastā: Zeltiņi – Kondrati; Bērzu iela Ciblas ciemā; Kondrati – Voloji – Ozupiene.

Līdumnieku pagastā: Lineja – Klešniki – Vjarumi – Dubrovka; Kušneri – Krivanda; Lineja – Spirki.

Pušmucovas pagastā: Pušmucova – Zujeva; Pušmucova – Vornaiši – Šmati.

Zvirgzdenes pagastā: Lauči – Vasarāni – Lielie Lītaunieki; Zvirgzdene – Rudzīši – Baranovka; Franapole – Ražanova; Lauči – Biņeva; Dunakļi – Utičova; Kļovi – Zitišķi – Kitkova; Kušņerova – Mjakinki – Veserova.

Ceļu saraksts var tikt precizēts.

Ciblas novada pašvaldības autoceļu un ielu saraksts un noteiktās uzturēšanas klases skatīt sadaļā Ciblas novads – Ceļi.

Sīkāka informācija par satiksmes ierobežojumiem pieejama pa tālr. 29492760 (Ilga Grade).

Notika tradicionālais galda spēļu turnīrs

27 marts 2018

24. martā pašvaldība sporta hallē Felicianovā notika galda spēļu turnīrs. Ikvienam bija iespēja uzspēlēt galda tenisu, dambreti, novusu, galda futbolu vai gaisa hokeju.

Šādas spēles Felicianovas hallē tiek rīkotas tradicionāli, tām ir savas cienītāju loks. Galda spēles saista dažāda vecuma cilvēkus – no skolēna līdz pensionāram.

Šīpavasara turnīrā vispopulārākais bija novuss, tajā sacentās 14 spēlētāji, un galda teniss – 9 spēlētāji.

Blontos pasta nodaļas darbības modeli pieskaņo pieprasījumam

20 marts 2018

No 2018. gada 16. aprīļa VAS „Latvijas Pasts” maina Blontu pasta nodaļas darbības modeli un darbalaiku. Iemesls – zemais pasta pakalpojumu pieprasījums.

Pasta nodaļas darbības modelis tiks pielāgots iedzīvotāju reālajām vajadzībām. Turpmāk Blontos visi pasta pakalpojumi katru darbdienu no plkst.8 līdz 9 tiks nodrošināti līdzšinējā nodaļas atrašanās vietā Domes namā vai arī iedzīvotāji varēs izvēlēties tos saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā.

„Latvijas Pasts” pārstāve Vineta Danielsone skaidro:

Lasit talak

Izcīnīti ceļojošie kausi

23 marts 2018

17. martā Pušmucovas pagastā notika rikšotāju zirgu sacensības. Par tām informē Rikšotāju braucēju sporta kluba „Pegazs” pārstāve Inese Ruskule: – Pavisam kopā notika 5 braucieni. Distance bija 1600 m. Skrejceļš bija labi sagatavots pirms sacensībām, taču pavasara applūdušās pļavas paveica savu misiju, un sabojāja vienu no pagriezieniem, līdz ar to braucējiem nācās pārvarēt tādu kā ūdens šķērsli. Dalībnieki bija ieradušies no Ciblas, Ludzas, Gulbenes, Krāslavas un Dagdas novada. Ciblas novada kausu izcīnīja Sandra Soikāne ar zirgu Victory Boy T.G., Latvijas Zirgaudzētāju biedrības kausus –  Iense Berga ar zirgu Atonas, Zemkopības ministra kausu –  Tatjana Avdejonoka ar zirgu High Sanna, Zirgam.lv kausu –  Nikolajs Galiļejevs ar zirgu Kaprālis un Latcosmetic kausu –  Josifs Mančinskis. Latgales ceļojošais kauss līdz ar labākā sacensību laika uzrādīšanu nonāca Tatjanas Avdejonokas rokās. Apsveicam visus uzvarētājus!

Lasit talak

Reģionos darbu uzsākuši reemigrācijas koordinatori

20 marts 2018

Pateicoties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) jaunai politikas iniciatīvai, 2018. gadā Latvijā ir uzsākts pilotprojekts "Reģionālais koordinators reemigrācijas veicināšanai", kura īstenošanā iesaistīti visi plānošanas reģioni.

Projekta galvenā prioritāte būs ģimenes ar bērniem, kuras noteiktā brīdī ir izvēles priekšā – atgriezties “mājās” vai iesakņoties uz dzīvi ārvalstīs, līdz ar bērnu skolas gaitu sākšanos. Tāpat prioritāte būs arī jaunieši. Zināma atbalsta politika tiks sniegta arī iekšzemes reemigrantiem, kas mainījuši savu dzīvesvietu no viena plānošanas reģiona uz citu, taču plāno atgriezties sākotnējā dzīves vietā kā pastāvīgajā dzīves vietā. Tiesa, noteikti vairāki novadi, uz kuriem šī iniciatīva neattiecas, lielākoties Pierīgas teritorijās.

Lasit talak

Ugunsdrošības pasākumi – privātmājās un daudzdzīvokļu mājās

22 marts 2018

Marts jau otro gadu ir “Mājokļa Drošības Mēnesis 2018”, un šogad tā mērķis ir vērst iedzīvotāju uzmanību ugunsdrošības riskiem daudzdzīvokļu ēkās un rīcībai ugunsnelaimes situācijā.

Veiktās aptaujas rezultāti liecina, ka vairums iedzīvotāju savu mājokli vērtē kā drošu, taču ir ievērojami mazāk pārliecināti par ugunsdrošību. Pārliecinošs vairums aptaujāto daudzdzīvokļu namu iedzīvotāju jeb 72% nav saņēmuši ugunsdrošības instrukciju ēkai, kurā tie dzīvo. Šo situāciju apstiprina arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta

Lasit talak

Lieldienu svētki ietver vairākas dienas (LABOTS)

22 marts 2018

Šogad 1. aprīlī kristieši svin Lieldienas – Jēzus Kristus Augšāmcelšanās svētkus.

Pareizticīgie un vecticībnieki šos svētkus svinēs nedēļu vēlāk – 8. aprīlī.

Kristus Augšāmcelšanās svētki ietver vairākas dienas, pieminot visus galvenos Kristus ciešanu, nāves un Viņa uzvaras pār nāvi notikumus.

Lieldienu dievkalpojumi novada katoļu baznīcās

29. marts, Lielā Ceturtdiena, Pēdējo vakariņu sv.Mise: Eversmuižā - 18.00, Pušmucovā - 14.00, Stiglovā - 14.00, Ludzā - 18.00.

30. marts, Lielā Piektdiena, Kristus ciešanu dievkalpojums: Eversmuižā - 18.00, Pušmucovā - 13.00, Aizpūrē - 10.00, Ludzā - 15.00.

31. marts, Lieldienu nakts sv. Mise: Aizpūrē - 10.00, Eversmuižā - 15.00, Pušmucovā - 19.00, Stiglovā - 15.00, Ludzā - 19.00.

1. aprīlis, Kristus Augšāmcelšanās sv. Mise: Eversmuižā - 9.00, Pušmucovā - 12.00, Ludzā - 10.00, Sarkaņos - 8.00 (draudzes mājā, jo baznīcā remonts).

Lasit talak

Ciblas jaunieši no ziemas atvadījās slidojot

20 marts 2018

Šodien, 20. martā, Ciblas vidusskolas slidotavā notika novada jauniešu ātrslidošanas sacensības, ko organizēja Ciblas novada jauniešu centrs „IMPULSS” un Ciblas vidusskola. Skolas audzēkņi ātrslidošanas sacensībās piedalījās ar lielu prieku.

Sacensību dalībnieki tika dalīti divās grupās: 7. 9. klases audzēkņi, 10. – 12. kl. audzēkņi Atsevišķi starti bija zēniem un meitenēm. Kopumā uz ledus celiņa izgāja 13 Ciblas vidusskolas audzēkņi.

Slidas un citu inventāru sacensībām nodrošināja skola.

Ideja par šāda pasākuma rīkošanu Ciblas novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālistam Aldim Tihovskim radās negaidīti – skatoties olimpisko šorttreku.

Lasit talak

Par veselības veicināšanas projektu Ciblas novadā

20 marts 2018

Ciblas novadā kopš 2017. gada jūlija norisinās dažādas aktivitātes projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/067 “Veselības veicināšana iedzīvotājiem Ciblas novadā” ietvaros.

Projekts tiek finansēts darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem" 9.2.4.1. pasākuma "Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi"  ietvaros.

2017. gada sešos mēnešos īstenoti 6 veselības veicināšanas pasākumi. Bet no šī gada sākumā jau realizētas 4 aktivitātes.

Lasit talak

Afiša

17.07.2018 16.00 Pudmales volejbola turnīrs (Lucmuiža)

18.07.2018 19.00 Strītbola turnīrs. (Cibla)

15-21. jūlijs Ciblas novada svētki 2018

19.07.2018 Veselības diena "Esi sportisks" (Ciblā)

21.07.2018 13.00 Ciblas novada kauss 2018 (Pušmucovā)

21.07.2018 19.00 Ciblas novada'svētku noslēguma koncerts (Blontu TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo