1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ciblas novada pašvaldība

Rēzeknē darbojas HIV profilakses kabinets

14 februāris 2019

Latvijas Sarkanā Krusta Rēzeknes un Ludzas komiteju izpilddirektore Gunta Stepiņa informē, ka Rēzeknē darbojas HIV profilakses kabinets. Tas atrodas Raiņa ielā 29, Rēzeknē.

Trīs dienas nedēļā –

pirmdienās, otrdienās un  piektdienās – laikā no 9:00 līdz 14:00

HIV profilakses kabinetā tiek veikta:

- mērķa grupas konsultēšana;

- brīvprātīga testēšana ar eksprestestiem (HIV, B, C vīrushepatītu un sifilisa), sniedzot pirms un pēc testa konsultācijas;

- šļirču un adatu apmaiņu, prezervatīvu un citu nepieciešamo materiālu izsniegšanu mērķa grupai.

HIV profilakses kabineta speciālisti nodrošina konfidencialitāti un vienlīdzīgu attieksmi pret katru mērķa grupas personu.

Kabinetu var apmeklēt ikviens iedzīvotājs, lai varētu veikt testēšanu.

Informācija uzziņām 64625292 (darba dienās.)

Aicinām uz ikgadējo izglītības iespēju izstādi “Izglītība un Karjera 2019” Rēzeknē 29.martā!

28 janvāris 2019

Jau par tradīciju Rēzeknē ir kļuvusi reģionālās profesionālās un augstākās izglītības iestāžu izstādes “Izglītība un Karjera” rīkošana, kas aicina un piedāvā 8.-12. klašu skolēniem un citiem interesentiem kopā ar skolu pārstāvjiem iepazīties un uzzināt vairāk par profesionālās un augstākās izglītības iespējām, kā arī izvēlēties savu iespējamo nākotnes profesiju un mācību vietu.

Izstāde norisināsies Rēzeknes novada pašvaldības telpās (Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95A) no plkst.10.00 līdz 15.00.

Lasit talak

Klajā nāk "Ciblas Novada Ziņas" 3. numurs šajā gadā

27 februāris 2019

27.februārī klajā nācis Ciblas novada pašvaldības informatīvā izdevuma „Ciblas Novada Ziņas” kārtējais numurs. Tajā lasiet:

* par Ciblas novada pagastos notikušajām iedzīvotāju sapulcēm;

* par to, kas jāievēro, maksājot Nekustamā īpašuma nodokli un zemes vienības nomas maksu;

* Ciblas vidusskolas aicinājums absolventiem un pedagogiem iesūtīt atmiņu stāstus;

Attachments:
Download this file (CNZ 03 - 19.pdf)CNZ 03 - 19.pdf

Lasit talak

Līdumnieku bibliotēkā gads iesācies ar dažādiem pasākumiem

01 marts 2019

Ir noslēdzies gadu gredzens ar visiem tā notikumiem, gan labiem, gan ne visai labiem, kas nu jau ir vēsture. Gaitu sācis Jaunais gads ar jauniem notikumiem gan katram no mums, gan sabiedrībai.

Līdumnieku bibliotēkā februāris sākās ar Sveču dienai veltītu pasākumu “Paskaties, ko tev svece saka”. Radošajā darbnīcā lējām sveces, dekorēšanai izmantojot dabas materiālus. Sanāca ļoti skaisti darbi. Paldies visām sveču lējējām: R. Valterei, I. Miezītei, A. Jarmoličai, A. Hindoginai un G. Lavrinovičai par interesantajām svecēm.

Lasit talak

Ciblas skolēni iesaistās Skaļās lasīšanas sacensībā

01 marts 2019

Ciblas vidusskolas 5. un 6. klases skolēni pirmo gadu iesaistījās Latvijas Nacionālās bibliotēkas rīkotajā Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensībā.

Ideja par lasīšanas kampaņas rīkošanu ir aizgūta no Nīderlandes, kur konkurss norisinās jau 25 gadus, iesaistot katru gadu ap miljonu skolēnu. Savukārt Latvijā iniciatīva ir iecerēta, lai mazinātu skolēniem raksturīgo neadekvāti zemo lasīšanas prasmju pašnovērtējumu, pilnveidotu bērnu prasmes izvēlēties piemērotu un interesantu literatūru skaļai lasīšanai, sekmētu interesi par lasīšanu un grāmatām, kā arī veicinātu bibliotēkas apmeklētību.

Sacensības norisinās 3 kārtās - vietējās skolas (bibliotēkas) līmenī, reģiona pusfinālā un nacionālā līmenī. Pirmā kārta skolā notika 8. februārī.Tajā piedalījās astoņi skolēni: Madara Juškāne, Lauma Kuzņecova, Lana Rivča no 5. klases, Valērija Dreiska, Vanesa Beatrise Ļagušņika, Justīne Protasova, Ilva Žubule no 6. klases. Dalībnieku 3 minūšu lasījumu vērtēja žūrija pēc noteiktiem kritērijiem. Uz reģionu tika izvirzīti Einārs Čodars, Valērija Dreiska un Lana Rivča.

 

Lasit talak

Felicianovā notika Jaunsargu vienību draudzības turnīrs volejbolā

04 marts 2019

Jaunsardzes un informācijas centra (JIC) 2. novada nodaļas jaunsargu vienības 15. februārī pulcējās Ciblas novada pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā. Tā bija veiksmīgi, lietderīgi, sportiski un draudzīgi pavadīta piektdiena.

Lasit talak

Latgales piedāvājums tūristiem prezentēts Rīgā un Tallinā

25 februāris 2019

Ēriks Pavlovs, Ciblas novada pašvaldības tūrisma speciālists, februārī pārstāvēja novadu divās starptautiskās tūrisma izstādēs: Rīgā „Balttour” no 1. līdz 3. februārim, Tallinā „Toures” no 8. līdz 10. februārim.

“Balttour 2019” organizatori vēsta, ka tajā piedalījās teju 850 dalībnieki no 41 valsts. Izstāde tradicionāli norit divās hallēs - “Apceļo pasauli!” un “Atklāj Latviju!”.

Latgales tika pārstāvēta vienā jauna dizaina stendā. Piedāvājumu bija sagatavojušas 19 novadu pašvaldības un 2 lielākās pilsētas: Daugavpils un Rēzekne. Ciblas novads savu galdu dalīja ar Kārsavas novadu, Ludza – ar Zilupi. Šādu apvienošanos noteica atvēlētā vieta.

Lasit talak

Aicinām iedzīvotājus un organizācijas paust viedokli par Eiropas nākotni un ieguldījumu ilgtspējīgai attīstībai līdz 2030. gadam

27 februāris 2019

Aicinot Latvijas iedzīvotājus, organizācijas un ikvienu apdomāt un paust viedokli par to, kādā valstī vēlamies dzīvot un kādu redzam mūsu planētas un Eiropas nākotni, Pārresoru koordinācijas centrs (PKC) publisko Eiropas Komisijas pārdomu dokumentu “Ceļā uz ilgtspējīgu Eiropu līdz 2030. gadam”, sagaidot viedokļus līdz š.g. 12. martam.

Eiropas Komisija ir nākusi klajā ar pārdomu dokumentu un savu skatījumu par to, kā Eiropas Savienība (ES) varētu īstenot ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķus, nodrošinot mūsu planētas ilgtspēju un iezīmējot Eiropu kā vadošo pasaules reģionu virzībā uz ilgtspējīgu ekonomiku un labāku nākotni, domājot arī par nākamajām paaudzēm. Šis pārdomu dokuments ir pamats turpmākai diskusijai par Eiropas ilgtspējīgu attīstību un nākotni pirms šogad paredzētajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām un jaunās Eiropas Komisijas izraudzīšanas.

Lasit talak

Afiša

Kapusvētki 2019. gadā

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo