1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Bērnu žūrija Ciblas bibliotēkā noslēdzas ar pasākumu

14 marts 2018

7. martā, pierimstot lielajam salam, Ciblas bibliotēkā beidzot notika „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas – 2017” noslēguma pasākums.

Apkopotie programmas rezultāti liecina, ka 2017. gadā žūrijā un lasīšanas maratonā ir piedalījušies ap 20 000 lasītāju 668 bibliotēkās. Ciblas bibliotēka šajā programmā piedalās jau 13 gadus.

Vairākus mēnešus eksperti lasīja Bērnu žūrijas kolekcijas grāmatas un vērtēja tās elektroniskajā anketā. Katram dalībniekam bija jāizlasa sešas grāmatas, trīs no savas vecuma grupas, bet atlikušās trīs varēja izvēlēties no blakus grupām.

Lasit talak

No 15. februāra līdz 3. aprīlim jāiesniedz valsts amatpersonas deklarācija par 2017. gadu

16 februāris 2018

Laikā no 2018. gada 15. februāra līdz 3.aprīlim ieskaitot valsts amatpersonām ir jāiesniedz kārtējā gada valsts amatpersonas deklarācija par 2017.gadu. Deklarācijas jāiesniedz elektroniski, izmantojot VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmu (EDS).  Atbilstoši VID rīcībā esošajai informācijai kārtējā gada deklarācija par 2017.gadu jāsniedz 57 676 valsts amatpersonām.

Ja gadījumā ir nozaudēts VID piešķirtais EDS identifikators un parole, to vairs nav nepieciešams atjaunot. Gan valsts amatpersonas deklarāciju, gan jebkuru citu dokumentu iespējams iesniegt EDS, autorizējoties ar internetbankas rekvizītiem.

Lasit talak

“Cibla” iegūst 3. vietu telpu futbola turnīrā Ludzā

01 marts 2018

Ar komandas “Zveri” uzvaru noslēdzās 2018. gada atklātais telpu futbola turnīrs “Latgola kauss – 2018”. Otrajā vietā “Šellat” no Rēzeknes, trešajā – “Cibla” (fotoattēlā).

Šo turnīru organizēja Ludzas novada pašvaldība sadarbībā ar SK “Latgols”.

Lasit talak

Pirmais starts lielajās Sartai 2018 sacensībās

27 februāris 2018

Biedrības „Rikšotāju braucēju klubs „Pegazs”” dalībnieces Sandra SOIKĀNE no Ciblas novada un Ilona MALAHOVA no Ludzas novada februārī piedalījās divās nozīmīgās sacensībās Lietuvā.

Par rikšotāju gūto pieredzi informē Inese RUSKULE.

Kaut arī tika pārceltas par nedēļu vēlāk, tomēr 10. februārī Lietuvas mazpilsētā Dusetos norisinājās vienas no lielākajām rikšotāju zirgu sacensībām Baltijas valstīs – Sartai 2018.

 

Lasit talak

Lielākais loms – 4,860 kg Kurjavnovas ezera zivju

22 februāris 2018

10. februārī uz Kurjanovas ezera notika kārtējās zemledus makšķerēšanas sacensības ''BĻITKA-2018'', kurās piedalījās makšķernieki no Ciblas, Kārsavas un Ludzas novadiem.

Piecu stundu laikā lielāko lomu saķēra Oļegs Kuzņecovs no Mērdzenes (4,860 kg), kurš sacensībās ierindojās I vietā.

Lasit talak

Ciblas vidusskolas skolēni ēno probācijas darbiniekus

27 februāris 2018

Valsts probācijas dienesta Ludzas teritoriālajai struktūrvienībai jau vairāku gadu garumā ir izveidojusies laba sadarbība ar Ciblas vidusskolu. Arī šogad Ēnu dienas ietvaros 14. februārī probācijas dienestu apmeklēja 12. klases skolēni. Šoreiz tie bija Arvis Šmats, Ilmārs Dukulis un Aivis Haks.

Valsts probācijas dienesta funkciju klāsts ir visai plašs, puiši tika iepazīstināti ar vienu no tām: organizēt kriminālsoda – piespiedu darbs – izpildi.

(Fotoattēlā - Tiek veikta pārbaude ar alkometru piespiedu darba izpildes vietā)

Lasit talak

Suņu eksponātu izstāde Ciblas bibliotēkā

14 februāris 2018

Dzeltenā Zemes Suņa gads pēc ķīniešu horoskopa par pilntiesīgu gada saimnieku kļūs 15. februārī 23.05 pēc Latvijas laika. Tādēļ, visu februāra mēnesi Ciblas bibliotēkā būs skatāma dažādu suņa eksponātu izstāde.

Atsevišķi skatāma Ciblas pirmsskolas izglītības iestādes (PII) vecākās grupiņas audzēknes Simonas Mikaskinas iespaidīgā Dalmāciešu kolekcija: dažādas rotaļlietas, krūzes, puzles, uzlīmes, kalendāri, fotogrāfijas, grāmatas, burtnīcas, bloknoti, maisiņi, drēbes, audio grāmata, magnētiņi, pildspalva, auskari u.c. Bibliotēkā skatāmi arī 69 dažādi suņu eksponāti, ko atnesa: Lauma Toporkova, Inta Augustova, Evija Karaševska, Tamāra Ļagušņika, Maija Manukina, Rita Kozlovska, PII un tās audzēkņi Dairis, Miks, Haralds, Ramona, Lorenss.

Paldies visiem par atsaucību!

Foto galeriju un citu jaunāko informāciju par aktivitātēm bibliotēkā var apskatīties www.draugiem.lv/ Ciblas bibliotēkas lapā.

Rita Trukšāne, Ciblas bibliotēkas vadītāja

Tiek izsūtīti rēķini par zemes nomu un NĪN maksāšanas paziņojumi

08 februāris 2018

Jau februāra sākumā ir sagatavoti un izsūtīt rēķini personām, kas no Ciblas novada pašvaldības iznomājušas zemes vienības, kā arī Nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksāšanas paziņojumi. Informāciju par to sniedz Ciblas novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja Mārīte Romanovska.

Diemžēl sakarā ar tehniskām problēmām, ne visiem zemes gabaliem tika aprēķināts papildusaprēķins 1,5% par aizaugušo un nekopto zemi.

Šobrīd pašvaldība atkārtoti sūta paziņojumus - gan elektroniski, gan drukātā veidā. Tiem, kas saņēmuši 2 paziņojumus, par pareizo lūdzam uzskatīt paziņojumu ar lielāku kārtas numuru.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Izmeļoša informācija par to, kāpēc jāmaksā papildus par aizaugušo un nesakopto zemi publicēta Lauku atbalsta dienesta mājaslapā:
http://www.lad.gov.lv/lv/atbalsta-veidi/noderigi/lauksaimnieciba-izmantojamas-zemes-apsekosana-1/

Lasit talak

Jauniešu garantijas ziemas uzņemšanā aicina bez maksas apgūt 65 profesijas

28 novembris 2017

Sākusies Jauniešu garantijas ziemas uzņemšana, kurā jaunieši var pieteikties apgūt profesiju īsā laikā bez maksas. 2018. gada sākumā mācības 65 darba tirgū pieprasītās profesijās piedāvā uzsākt 24 profesionālās izglītības iestādes visā Latvijā.

39 profesijās mācības notiek pusotru gadu un pieteikšanās rit līdz 12. janvārim.

Savukārt 26 profesijās mācības ilgst gadu (ar pamatskolas izglītību), un tajās dokumentus var iesniegt līdz 23. februārim.

Lasit talak

Afiša

20.05.2018 11.00 Ģimeņu orientēšanās sacensības "Taureņu lidojums" (Līdumniekos)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo