1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ciblas novada pašvaldība

Tavai izaugsmei! NVA Karjeras dienas darba meklētājiem Ludzas filiālē

03 aprīlis 2019

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 8. līdz 12. aprīlim visā Latvijā rīko akciju “Karjeras dienas darba meklētājiem”, lai visiem interesentiem, kuri meklē darbu, sniegtu atbalstu darba meklēšanā un karjeras veidošanā. Izmanto šo iespēju!

Uzzini par Karjeras dienu plāniem tavā filiālē: FILIĀLES KARJERAS DIENU PLĀNS

Lasit talak

Dabas aizsardzības pārvalde rīko Putnu dienas. Arī Blontos un Ludzā!

03 aprīlis 2019

Dabas aizsardzības pārvalde (Pārvalde), atzīmējot Latvijas Ornitoloģijas biedrības (LOB) tradicionālās Putnu vērošanas dienas, 6. un 7. aprīlī aicina piedalīties dažādos pasākumos visā Latvijā – gan darboties būrīšu un putnu mājokļu meistardarbnīcās, gan doties izzinošos pārgājienos un iepazīt spārnotos debesu iemītniekus.

Visplašākā Putnu dienu programma plānota Ķemeru Nacionālajā parkā kā arī Līgatnes dabas takās, taču interesantus uz dažādiem pasākumiem Pārvalde aicina arī Ludzā, Ļaudonā, Alūksnē un citur.

Viens no Putnu dienu pasākumiem notiks 12. aprīlī Blontos. Plkst. 10.00 – putnu būrīšu darbnīca bērnudārzā. Blontu pirmsskolas iestādes audzēkņi un viņu vecāki kopīgi gatavos mājokļus putniem.

Sīkāka pasākuma programma, konkrēto aktivitāšu norises detaļas atrodamas mājaslapā www.putnudienas.lv.

Lasit talak

Skolēni gatavojas Dziesmu un deju svētkiem

01 aprīlis 2019

Nākamgad – no 2020. gada 6. jūlija līdz 12. jūlijam – Rīgā norisināsies XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki. Tautas deju kolektīvu galvenās norises būs laureātu koncerts un tautas deju lielkoncerts “Saule vija zelta rotu” Daugavas stadionā. Tam gatavojas arī Ciblas novada skolu deju kolektīvi.

5. martā Ludzas Tautas namā notika deju kolektīvu skate, kurā piedalījās 25 kolektīvi no tuvējiem novadiem (Ciblas, Kārsavas, Ludzas, Zilupes).

Ciblas vidusskolas 1.-3.kl. dejotāji repertuāra apguves skatē ieguva III pakāpes diplomu! – Esam ieguvuši caurlaidi nākamā gada skatēm uz Dziesmu un deju svētkiem, – informē skolotāja Terēzija Mizāne.

Pušmucovas pamatskolas „Mazā Māra” (2. - 5. kl.) ieguva III pakāpes diplomu, bet 6. - 9. kl. kolektīvs ieguva II pakāpes diplomu. Pušmucoviešus Dziesmusvētkiem gatavo Inese un Māris Mikaskini.

"Satiec savu meistaru!" - Ciblā un Līdumniekos

21 marts 2019

2019. gadā jau 11. reizi dažādu prasmju meistari 155 norises vietās Latvijā gaidīs savus apmeklētājus projekta "Satiec savu meistaru!" pasākumos.

Ciblas novadā 6. aprīlī meistari darbosies divos ciematos: Ciblā un Līdumniekos.

Līdumnieku biedrības namā

no plkst. 11.00 līdz 14.00 – AUŠANA. Biedrība „Darba un kultūras centrs Līdumnieki” organizē darbnīcu, kurā darbosies šādi meistari: Ērika Novožilova, Anita Jarmoliča, Gunta Lavrinoviča, Lilija Protasova.

no plkst. 11.00 līdz 13.00 – KALIGRĀFIJA. Darbnīcu vadīs Velta Knikste (meistars/māksliniece Latvijas Nacionālajā bibliotēkā). Nodarbībā apgūstamā viela tiks ilustrēta ar attēliem un gatavu attēlu paraugiem.

Informācija: Igors Zabiļevskis, tālr.: 29242779, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Ciblas Tautas namā no plkst. 13.00 līdz 16.00 – daudzveidīga programma:

Lasit talak

Tiks ieskandināts "Ilžas" jaunais mūzikas albums

21 marts 2019

6. aprīlī plkst.15.00 Ciblas Tautas namā tiks ieskandināts Ciblas folkloras kopas „Ilža” jaunais mūzikas albums „Ludzas igauņu dziesmas”, kurā iekļautas 18 dziesmas.

Ludzas igauņu dziesmas ir unikāla un maz zināma Latgales bagātīgās folkloras daļa. Folkloras kopa „Ilža” ir izveidojusi dziesmu programmu, piešķirot jaunu skanējumu Ludzas igauņu muzikālajam mantojumam.

Plašāka informācija par albuma tapšanu -

http://www.ciblasnovads.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=2143:ilzzaigaunufolklora&catid=107:citi&Itemid=403

Pašvaldība nodrošina feldšerpunktu darbību novada teritorijā

28 marts 2019

Likumā par pašvaldībām rakstīts, ka viena no pašvaldību funkcijām ir nodrošināt veselības aprūpes PIEEJAMĪBU. Ciblas novada pašvaldība ar to neaprobežojas – no pašvaldības budžeta būtiski tiek finansētas veselības aprūpes iestādes pagastos: feldšeru un vecmāšu punkti (FVP) Blontos, Ciblā, Līdumniekos, Pušmucovā un Zvirgzdenē.

Divos no šiem feldšeru un vecmāšu punktiem reģistrētas ģimenes ārstu prakses, bet tās ir tā saucamās 2. prakses vietas (abiem ārstiem Robertam Vasiļjevam un Dāvidam Menim pamatprakse ir Ludzā), tāpēc pacientu pieņemšana Ciblas novadā ģimenes ārsti organizē reizi nedēļā: R. Vasiļjevs ceturtdienās pacientus pieņem Lucmuižā un Blontos (reizi mēnesī), D. Menis – otrdienās Pušmucovā.

Lasit talak

Ciblas novada vēlēšanu komisijas paziņojums

19 marts 2019

Lai nodrošinātu 2019. gada Eiropas parlamenta vēlēšanas, Ciblas novada vēlēšanu komisija paziņo, ka atbilstīgi Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumam

1) reģistrētās politiskās partijas vai to apvienības,

2) ne mazāk kā desmit vēlētāju apvienība,

3) Ciblas novada vēlēšanu komisijas locekļi

var pieteikt kandidātus iecirkņu komisiju veidošanai

līdz 2019. gada 14. aprīlim.

Lasit talak

Pavasara šķīdonī - satiksmes ierobežojumi

05 marts 2019

Ciblas novada pašvaldība atgādina, ka līdz ar pavasara šķīdoņa iestāšanos tiks noteikti satiksmes ierobežojumi transporta līdzekļiem ar pilno masu virs 5 t un 7 t, uz šādiem Ciblas novada pašvaldības autoceļiem:

Blontu pagastā

Vonogi – Čodorāni; Degļeva – Kreici; Dubrovka – Perevozki;

Blontu ceļš; Blontu iela Blontu ciemā; Jakuči – Tropci; Mediševa – Pupki.

Ciblas pagastā

Zeltiņi – Kondrati; Bērzu iela Ciblas ciemā; Kondrati – Voloji – Ozupiene

Līdumnieku pagastā

Lineja – Klešniki – Vjarumi – Dubrovka; Kušneri – Krivanda; Lineja – Spirki

Pušmucovas pagastā

Pušmucova – Zujeva; Pušmucova – Vornaiši - Šmati

Zvirgzdenes pagastā

Lauči – Vasarāni – Lielie Lītaunieki; Zvirgzdene – Rudzīši – Baranovka; Franapole – Ražanova; Lauči – Biņeva; Dunakļi – Utičova; Kļovi – Zitišķi – Kitkova; Kušņerova – Mjakinki – Veserova

Ceļu saraksts var tikt precizēts.

Ciblas novada pašvaldības autoceļu un ielu saraksts un noteiktās uzturēšanas klases skatīt sadaļā Ciblas novads – Ceļi.

Sīkāka informācija par satiksmes ierobežojumiem pieejama pa tālr. 29492760 (pašvaldības autoceļu uzraugs Ilga Grade).

Lasit talak

Klajā nāk "Ciblas Novada Ziņas" kārtējais numurs

28 marts 2019

Šodien, 28. martā, klajā nācis Ciblas novada pašvaldības informatīvā izdevuma „Ciblas Novada Ziņas” kārtējais numurs. Tajā galvenā tēma – Ciblas novada pašvaldības budžets 2019. Gadam, bet arī citas tēmas:

* Domes sēdē 22. martā deputāti lēma par daudziem būtiskiem jautājumiem;

* Feldšerpunktu uzturēšana pagastos pamatā tiek finansēta no pašvaldības budžeta;

Attachments:
Download this file (CNZ 05 - 19.pdf)CNZ 05 - 19.pdf

Lasit talak

Afiša

Kapusvētki 2019. gadā

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo